1.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Béčko Valmezu přejelo Vlachovice

0

V tradiční nedělní dopoledne odehrála rezerva Valašského Meziříčí své utkání proti Vlachovicím. Hostům se první utkání sezóny vůbec nepovedlo a z Valašského Meziříčí odjížděli s pořádným výpraskem. Domácím se povedl hlavně první poločas, který vyhráli 5:1. Michal Kundrát a Martin Václavík zaznamenali v zápase oba po dvou brankách.

Valašské Meziříčí vykročilo za svým vítězstvím rázně a vedení se ujalo už v 7. minutě díky přesnému lobu Michala Kundráta - 1:0. Ve 12. minutě Kundrát vyzval k zakončení Neubergera, který se nemýlil – 2:0. Když o dvě minuty později Kundrát zopakoval svou gólovou akci a druhým lobem zvýšil stav utkání na 3:0, byli hosté zralí na ručník. Domácí svůj brankostroj nezastavili. Ve 28. minutě přidal čtvrtou branku Švajda a ve 36. minutě Václavík uzavřel za domácí první poločas brankou na 5:0. Vlachovický debakl v 41. minutě aspoň trochu snížil kapitán Tomáš Kolouch, který proměnil pokutový kop, i tak ale poločasový stav 5:1 vypadal pro hosty hrozivě.

V druhém poločase se už o moc nehrálo. Vlachovice směrem dopředu nedokázaly předvést zhola nic a tak bylo pouze na domácích, jestli se bude skóre ještě měnit. A měnilo se celkem třikrát. V 59. minutě vstřelil svou druhou branku v zápase Martin Václavík – 6:1. Do konce zápasu se prosadil ještě Tomáš Kundrát, pak zmar hostí podtrhl Josef Šandor, který za přerušení akce domácího týmu obdržel červenou kartu. Konečný stav zápasu určil dorostenec Poláček, který skóroval na 8:1. Rezerva Valašského Meziříčí tak vykročila do ligového ročníku skvěle, hosté z Vlachovic budou mít naopak v příštím kole doma proti Juřince co napravovat.

TJ Valašské Meziříčí B
Daniel Šulák (Valašské Meziříčí B, trenér): Soupeř podal odevzdaný výkon. Jsem rád, že si u nás zahráli i dorostenci a že se dokázali prosazovat. Čekal jsem jiné utkání. U Vlachovic mi přišlo, že mají podobný kádr jako minulou sezónu a tak nemůžu moc říct, co bylo z jejich strany špatně.

M. Majer [-] - J. Švajda [-] (85. P. Václavík [-] ) , V. Vaculín [-] (46. M. Zachrdla [-] ) , J. Hrabovský [-] (53. L. Poláček [-] ) - F. Novák [-] , T. Kundrát [-] , M. Václavík [-] (59. D. Odstrčil [-] ) , M. Neuberger [-] , Š. Gilar [-] - M. Kundrát [-] , M. Macíček [-]