2.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Nedašov slaví první vítězství

0

Ve druhém kole přivítal Nedašov na svém hřišti tým Vidče. Všechny branky v zápase padly do 23. minuty. Nejdříve se vedení ujali hosté díky brance Drdy. Pak však vyrovnal domácí Ondřej Macháč a další branku o chvíli později přidal Petr Holba. Další branka už v zápase nepadla a tak Nedašov získává první tři body.

Vidče přijelo do Nedašova oslabeno o hráče Michala Kramoliše a Lukáše Valu, což bylo znát hlavně na útočné hře. Navíc neměli hosté příliš mnoho hráčů na střídaní. Přesto šli hosté do vedení už po sedmi minutách hry. Z trestného kopu se přesně trefil Pavel Drda – 0:1. Nedašov ale odpověděl velmi rychle. Ve 13. minutě si hosté dali takový polovlastní gól, za střelce byl nicméně označen Ondřej Macháč – 1:1. Domácí vstřelená branka nabudila a přesně o deset minut později přidali druhou branku. Po trestném kopu se míč dostal na šestnáctku, kde se špatně domluvili hostující obránci, míč se dostal k neobsazenému Holbovi, který vstřelil vítěznou branku utkání – 2:1. Po této divoké přestřelce se první poločas dohrál bez většího vzruchu.

Po přestávce se hosté snažili o vyrovnání, ale šancí bylo málo. Domácí obrana fungovala dobře a svého soupeře pouštěla maximálně po šestnáctku. Vidči nevycházely finální přihrávky a střely ze střední vzdálenosti se nedařily. Domácí tým měl několik příležitostí na navýšení stavu, ale ani jedna z šancí gólem neskončila. Nedašov tak uhájil jednobrankové vedení až do konce zápasu a připisuje si první tři body do tabulky.

TJ Vidče
Petr Urban (Vidče, trenér): Bohužel, dneska náš útok nebyl tak nebezpečný. Hlavně Michal Kramoliš nám chybí. Dnes se na hrotu pral osamocený Jakub Maceček, který to měl velmi těžké, nelze mu ale nic vyčítat. Vítězství jsme soupeři ulehčili našimi chybami.