3.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Podlesí zabralo proti Podkopné Lhotě

0

Podlesí přijelo na půdu týmu Podkopné Lhoty s jasným cílem - navázat na dobrý výkon z minulého kola. Hosté vedli od 15. minuty díky brance Pavla Blažka. Další branky padly až v posledních 20 minutách zápasu. Domácí nejdříve srovnali na 1:1, ale hosté během deseti minut vstřelili 3 branky a o zápasu tak rozhodli.

Od začátku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí vsázeli na nakopávané balóny, hosté se naopak snažili prosadit kombinační hrou. První šanci si připsalo Podlesí, ale Žniva hlavičkoval mimo bránu. V 15. minutě předvedli hosté rychlou akci, při které Švec centroval na zadní tyč, kde stál připravený Blažek, který vstřelil první branku zápasu – 0:1. Po obdržené brance začali hrozit i domácí, ale brankář Ostřanský dokázal dvě střely soupeře bezpečně pokrýt. Před koncem poločasu došlo ve vápně hostí k tvrdému střetu domácího útočníka s brankářem Ostřanským a ten musel pro zranění střídat. Do brány nastoupil Ivo Petrnek.

Na začátku druhého poločasu střílel hostující Žniva mimo bránu. Domácí se snažili čím dál víc o vstřelení branky, ale obrana soupeře pracovala výborně. Až do 70. minuty, kdy se po šťastném odrazu dostává nakopnutý balón do sítě – 1:1. Branku si připisuje Martin Elšík. Podlesí nešťastný gól nezlomil. Po rychlém útoku proniká do soupeřovy obrany Zetek, který přesnou střelou vrací hostům vedení – 1:2. V 80. minutě dostává přesný pas za obranu Rybenský, který se rovněž nemýlí a Podlesí rázem vede o dvě branky – 1:3. Výbornou desetiminutovku podlesí ještě podtrhne Pavel Blažek, který využije přihrávku Košuta a přesnou střelou uzavírá účet zápasu na 1:4. Podlesí tak získává cenné tři body a zdá se, že se konečně dostává do obvyklé formy.

TJ Sokol Podlesí
Mirek Dočkal (trenér, Podlesí): Úspěšně jsme navázali na domácí zápas proti Brumovu. Vyplatilo se nám celý zápas hrát kombinační fotbal. Jsem rád za tři body získané na tomto těžkém hřišti.