5.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Nedašov bere tři body

34. J. Marek , 52. D. Šenkeřík (p.) , 81. O. Macháč , 89. J. Marek - 60. R. Bortl
0

Tým Nedašova přivítal na svém hřišti celek Zubří. Co se týče postavení v tabulce, oba týmy na tom byly víceméně podobně. Nedašov však už čtyři zápasy čeká na tříbodové vítězství a proti Zubří měl ideální šanci toto změnit. Domácí tým měl utkání celou dobu pod kontrolou, v prvním poločase vstřelil jednu branku a ve druhém přidal další tři. Hosté se dostali na dostřel díky brance Bortla, na víc se ale nezmohli.

Marek dává domácím vedení

Začátek utkání byl vyrovnaný, ale o něco více ze hry měli domácí. Nedašov se dostával do šancí, jenže je nedokázal proměňovat. Vše se změnilo ve 34. Minutě, kdy po hezké kombinační akci poslal do zaslouženého vedení Nedašov Jiří Marek - 1:0. Hosté odpověděli ve 38. minutě nebezpečným přímým kopem Drdy, ten však ke smůle hostů skončil pouze na břevně. Domácí tak odcházeli do šaten s jednogólovým vedením.

Nedašov definitivně rozhodl až v závěru

Do druhé půle doslova vlétli hosté, kteří dělali velké potíže obraně Nedašova. Byli to však domácí, kteří udeřili podruhé. V 52. minutě byl faulován v pokutovém území Petr Novák, následnou penaltu proměnil s přehledem Daniel Šenkeřík - 2:0. Zubří se i nadále nevzdávalo a odměnou jim byla vstřelená branka. V 60. minutě zahrávali hosté rohový kop, odražený míč po hlavičce Vokáče dostal do branky Bortl - 2:1. V 67. minutě střílel z vápna hostující Mičkal, jeho střelu však vyrazil gólman domácích David Solař. Nedašov utkání definitivně zlomil na svoji stranu v poslední desetiminutovce. V 81. minutě se dostal odražený míč k volnému Ondřeji Macháčovi, který z úhlu překonal gólmana Jurku - 3:1. V 89. minutě ještě přidal pojistku pro domácí svou druhou brankou v zápase Jiří Marek - 4:1. Nedašov tak může slavit zasloužené tři body.

TJ Nedašov
David Solař (Nedašov, hráč): Sehráli jsme velmi dobré utkání, což dokazují 4 vstřelené branky a také výborný výkon celého týmu. Zubří bylo snaživé, ale my jsme potvrdili, že se nám povedl vstup do sezony a také, že na domácím hřišti jen tak body rozdávat nebudeme.