21.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Kostelec u Zlína sestřelil hattrickem mladcovský Jan Chludil

14

Kostelec u Zlína hostil lídra tabulky z Mladcové a chtěl ho na domácí půdě potrápit. V prvním dějství šli hosté do vedení po brance Chludila. Stejný hráč obstaral ve druhé půli další dvě trefy Mladcové a zkompletoval hattrick. Čtvrtou branku dal v závěru střídající Čihánek.

Hosté vstřelili jednu branku

Muži se po středečním vypadnutí v semifinále Poháru HZK představili na hřišti Kostelce u Zlína. Ten hraje na jaře ve formě a v pěti zápasech ještě nepoznal pocit porážky (3 výhry, 2 remízy). Momentálně se tak nachází na 7. místě tabulky se ziskem 26 bodů. Podzimní utkání skončilo naší výhrou 4:2, když jsme brankami Lipotiho, Kočici a bratrů Chludilů otočili stav utkání z 0:2. Nedělní utkání začíná v Kostelci u Zlína v 16:30 hodin.

Hosté přidali další branky

"Měli jsme v Kostelci u Zlína vynikající vstup do utkání. Hned z první akce jsme se dostali do vedení po brance Jana Chludila. Po zbytek poločasu domácí potvrzovali jarní pohodu a byli nepříjemným protivníkem. Nám se dařila předfinální fáze, dostávali jsme se často do přečíslení, bohužel ve finální fázi jsme se chovali zbrkle. Ve druhé půli jsme na hřišti byli lepším týmem, vstřelili tři branky a utkání už v poklidu dohráli. Hattrick už druhý po sobě zaznamenal Jan Chludil a jednu trefu přidal v závěru střídající Čihánek," hodnotí povedený duel v Kostelci u Zlína vedoucí týmu FK Mladcová Zdeněk Hrnčiřík.

TJ Sokol Kostelec-Zlín
P. Jelínek [-] - J. Kolář [-] , T. Vítek [-] , J. Matějíček [-] , P. Velikovský [-] (84. V. Karpeka [-] ) - T. Křenek [-] (72. T. Liška [-] ) , M. Plechač [-] (84. R. Novotný [-] ) , D. Horáček [-] , R. Korvas [-] - P. Dočkal [-] , J. Krajča [-] -

FK Mladcová
P. Kupka [-] - J. Zapletal [-] (65. M. Čihánek [-] ) , M. Kraváček [-] , D. Kahaja [-] , M. Kočica [-] (65. Š. Chludil [-] ) , O. Blažek [-] , J. Chludil [-] (74. F. Hájek [-] ) , P. Jankovič [-] , V. Fabík [-] (74. M. Vyvlečka [-] ) , M. Lipoti [-] (78. M. Hoza [-] ) , T. Haloda [-]

ŽK: 57. D. Horáček , 64. T. Vítek - 41. V. Fabík , 60. O. Blažek .
Hráči zápasu: R. Korvas - J. Chludil , M. Kraváček .
Počet diváků: 179. Rozhodčí: HAVRLANT Jan - VYROUBAL Daniel, FIŠER Vlastimil (N).