23.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Ohlas | Chvojenci se nepovedlo otočit stav

3. L. Novák , 26. V. Řezníček , 32. L. Novák , 35. M. Dostálek , 62. F. Dostál - 13. P. Ehl (p.) , 21. J. Stárek , 46. M. Skutil
3

Domácí Nasavrky hostili na své půdě Chvojenec. Domácí rychle skórovali, odpověd hostí zanedlouho přišla, ale domácím se do konce poločasu povedlo přidat další branky. Hosté se pokoušeli dotáhnout stav, ale domácí si výhru již pohlídali.

Gól hned z kraje

Stav zápasu otevřel domácí Lukáš Novák a to v 3. minutě. Ve 13. minutě si připisoval po pokutovém kopu gól hostující Petr Ehl a stav byl 1:1. Ve 21. minutě poslal hosty do vedení Jiří Stárek, ale jejich vedení dlouho netrvalo a ve 26. minutě dorovnal stav Vladimír Řezníček. Hosté ale nebyli tím, kdo by dal další gól, toho se ujali domácí a to hned 2x, kdy ve 32. minutě přidal svůj druhý gól Lukáš Novák a ve 35. minutě dával další branku Michal Dostálek. 4:2, a za tohoto stavu šly oba týmy do kabin.

Rychlé snížení

Hned po odpískání druhého poločasu si připsal hostující Martin Skutil gól a přiblížil svůj tým alespoň k remíze. 4:3. Domácí si ale výhru nenechali vzít a v 62. minutě přidal další gól Filip Stárek. Uktání tak skončilo 5:3

Nasavrky budou příště hrát venku se Svratouchem a Chvojenec se bude připravovat na domácí zápas se Stolany.

Sokol Chvojenec
Hosté: Domácí šli brzo do vedení, nám se podařilo vývoj utkání otočit na svou stranu, ovšem do konce poločasu nám domácí dali ještě 3 góly, po přestávce jsme rychle snížili, ale další góly jsme již nepřidali.