Vojta Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bystré - Kunčina 3:3 (1:3) 24.03. 15:00 -
Skuteč - Zámrsk 1:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Semanín - Dobříkov 3:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
H. Ředice B - Choltice B 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Č. Heřmanice - Proseč 2:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Pomezí - Jehnědí 2:2 (1:1) 17.09. 16:30 -
Moravská Třebová - Skuteč 2:5 (1:3) 09.09. 17:00 -
Přelouč B - Rosice 2:5 (1:1) 03.09. 17:00 -
Jaroměřice - Březová nad Svitavou 3:1 (3:0) 27.08. 16:00 -
Bystré - Dobříkov 0:6 (0:2) 20.08. 17:00 -
Kunčina - Bystré 4:2 (4:1) 12.08. 17:00 -
Stolany - Řečany 3:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Zámrsk - Č. Heřmanice 6:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Prosetín - Letohrad B 3:1 (3:1) 28.05. 17:00 -
Rozhovice - Choltice 0:0 (0:0) 20.05. 17:00 -
Jenišovice - Vraclav 0:2 (0:1) 07.05. 16:00 -
D. Újezd - Jablonné 2:3 (1:1) 30.04. 16:30 -
Zámrsk - Svitavy B 4:1 (1:0) 16.04. 16:00 -
Choltice - Přelovice 1:0 (0:0) 12.04. 17:00 -
Rváčov - Řečany 2:1 (2:0) 25.03. 15:00 -
Svitavy B - Tatenice 1:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Nasavrky - H. Jelení 0:3 (0:0) 23.10. 14:30 -
Proseč - D. Újezd 3:2 (1:1) 09.10. 15:00 -
Tatenice - Polička 2:2 (1:2) 02.10. 15:00 -
Jaroměřice - Libchavy 5:1 (1:1) 25.09. 15:30 -
Slatiňany - Choltice 1:2 (0:2) 17.09. 15:30 -
Rozhovice - Řečany 3:0 (0:0) 10.09. 16:00 -
Proseč - Jiskra 4:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Slatiňany - Řečany 4:2 (2:0) 20.08. 17:00 -
Č. Heřmanice - Polička 3:2 (3:2) 14.08. 16:00 -
Ústí n/O B - Letohrad B 0:0 (0:0) 12.06. 17:00 -
Lanškroun B - Pomezí 3:1 (3:0) 11.06. 17:00 -
Nasavrky - Chvojenec 5:3 (4:2) 29.05. 17:00 -
Choltice - Skuteč 1:2 (0:1) 14.05. 16:30 -
Polička - Zámrsk 1:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Jablonné - Lanškroun B 1:1 (0:0) 01.05. 16:00 -
Moravská Třebová B - Kunčina 0:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Nový HK - Roudnice 2:4 (1:2) 16.04. 17:00 -
Letohrad B - Jiskra 0:1 (0:0) 03.04. 15:30 -
Hrochův Týnec - Přelovice 1:3 (1:2) 26.03. 15:00 -
D. Újezd - Zámrsk 7:0 (3:0) 31.10. 14:30 -
Lanškroun B - Bystré 5:1 (3:0) 23.10. 14:30 -
Hrochův Týnec - Řečany 4:3 (4:1) 16.10. 14:30 -
Březová nad Svitavou - Kunčina 3:2 (2:2) 09.10. 15:00 -
Letohrad B - Zámrsk 5:2 (2:1) 26.09. 10:15 -
Mýto B - L. Bohdaneč 0:0 (0:0) 18.09. 15:30 -
Chvojenec - Choltice 0:3 (0:2) 04.09. 17:00 -
Libišany - Polička 3:1 (1:0) 28.08. 17:00 -
Libchavy - Jablonné 2:4 (1:2) 21.08. 17:00 -
Tatenice - Libišany 0:5 (0:3) 08.08. 16:00