26.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

První výhra v jarní sezóně patří Přelovicím

1

Jarní sezónu nám otevřel zápas mezi Hrochovým Týncem a Přelovicemi.

1. poločas

V prvním poločase padly celkme tři góly. Ve 12. minutě se o gól postaral domácí hráč Radek Havlíček. Ke konci 1. poloviny zápasu dali hosté dva góly a to, kdy v 31. minutě skóroval Lukáš Born a ve 42. minutě skóroval David Čada. Přelovice si tak koncem 1. poločasu zajistili náskok a do kabin odcházeli s náskokem jednoho gólu.

2. poločas

Druhá polovina zápasu přinesla hlavně mnoho střídání ze strany Hrochova Týnce, kdy se domácí snažili vyrovnat. V 68. minutě dostal Jaroslav Unger žlutou kartu a hned minutu po něm dostal žlutou Petr Nevečeřal. Výhru hostů pak spečetil v 89. minutě Josef Panchártek, který upravil výsledné skóre na 1:3. Tým Přelovic tak skvěle začal sezónu a odváží si tři body.

Hrochův Týnec
R. Pouč [-] - R. Havlíček [-] (46. J. Lištván [-] ) , M. Friček [-] , M. Friček [-] , P. Nevečeřal [-] , J. Douda [-] (57. P. Blajda [-] ) , M. Kostka [-] (83. F. Řeháček [-] ) , M. Krušina [-] , V. Doležal [-] , J. Unger [-] (75. R. Fabián [-] ) , J. Vágner [-]

TJ Přelovice
L. Pavlák [-] - L. Staněk [-] , M. Khun [-] , V. Řehák [-] , J. Biben [-] (79. J. Panchártek [-] ) , R. Šimák [-] , D. Čada [-] , J. Středa [-] , A. Šprync [-] (89. O. Šimák [-] ) , M. Urbanec [-] , L. Born [-]

ŽK: 68. J. Unger , 69. P. Nevečeřal .
Místo: Hrochův Týnec. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Vojta Jan - FLÍDR Jan, PECINA Zdeněk.