16.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2021-2022

--

--

55. R. Kaplan , 64. J. Koreň (p.) - 28. P. Petscher
1

16. kolo 1.A třídy bylo počasím ovlivněno na vícero stadionech, ale pouze jeden zápas se nedohrál až do konce. Byl tím zápas sousedů ze středu tabulky. FC Jiskra 2008 - Ústí nad Orlicí B, zápas který mohl nabídnout mnoho zajímavého. Ústí přijelo vrátit porážku z jarní části soutěže, kde ve vyhecovaném zápase podlehli Jiskře 0:1. Bohužel proti bylo počasí a především sněhová bouře.

První poločas bez vyložené šance

Na začátku utkání svítilo slunce, ale i tak trávník nebyl v ideálním stavu. Na poničeném hřišti však lépe začali hosté, kteří vyprodukovali pár střel, ale žádná neskončila za zády domácího brankáře Reného Vyšohlída . Postupem času se hra vyrovnala, ale nejednalo se o příliš atraktivní utkání. Bez větší brankové možnosti se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Utkání předčasně ukončeno

Během poločasové přestávky napadlo 5 centimetrů sněhu, a tak druhý poločas trval pouhých 5 minut a poté se rozhodčí Rázek rozhodl ukončit utkání, kvůli nezpůsobilé hrací ploše.

Obě mužstva se dohodla na náhradním termínu a opakování zápasu proběhne již na Velký pátek 15.dubna od 15:30 hodin.

Za poskytnuté fotografie děkujeme Janu Krummerovi.

FC Jiskra 2008
R. Vyšohlíd [-] - R. Kaplan [-] , P. Zach [-] , J. Ježek [-] , D. Dvorský [-] - T. Vyšohlíd [-] , P. Hnátnický [-] (46. M. Ďuriš [-] ) , M. Hnátnický [-] (84. J. Pasker [-] ) , D. Skoták [-] (57. J. Koreň [-] ) , P. Roček [-] (73. R. Žabka [-] ) - M. Macek [-] (92. Z. Zezulka [-] ) -

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B
M. Jeřábek [-] - J. Šafránek [-] , O. Petrjánoš [-] , A. Leníček [-] (81. J. Popel [-] ) , V. Stejskal [-] , V. Pirkl [-] , P. Petscher [-] , J. Pavlásek [-] , Š. Kopecký [-] (70. J. Procházka [-] ) , P. Grunta [-] , I. Batrla [-]

ŽK: 62. M. Macek , 69. D. Dvorský , 83. T. Vyšohlíd - 63. I. Batrla , 81. V. Pirkl .
Místo: Králíky. Počet diváků: 100. Rozhodčí: JUREČEK Michal - DOSKOČIL Radim, KERHÁT Patrik.