4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

Těsné vítězství domácích

3

Vyrovnaný zápas urvali domácí na svoji stranu

Nerozhodný stav

Tento velice vyrovnaný duel začal územní převahou domácího mužstva.Domaci se však prosadili až zhruba po

půlhodině hry a to zásluhou Martina Získala z 31.minuty utkání.Hoste si však také vypracovali pár slibných šancí.

A jednu z nich proměnil v 41. minutě Anar Aliev a bylo vyrovnáno.Polocas skončil tedy 1:1.

Brzký gól domácích znamenal vítězství

Aktivita domácích se vyplatila .A to hned v úvodu druhého dějství.V 50 minutě vsítil druhý gól   hráč domácích

s číslem 2 Ludek Kyprý a jak se později ukázalo také gól vítězný.Do konce zápasu ještě zbývala více než půl

hodina hry.Ale gólu už se domácí nedočkali. Hosté vystřídali již  v 46. minutě a to hned dvojnásobně.Na hřiště

přišli tři noví hráči.S číslem 14.Roman Stauber. a s číslem 11.Vojtech Kovář.  a s číslem 12.Franek Lukáš.Vsichni

zmiňovaný hráči měli za úkol oživit hru hostujícího celku a přinést alespoň bod z tohoto duelu.Ovsem nestalo se.

A na výsledku už nic nezměnil ani poslední střídající hráč s číslem 7. Jan Cvachoucek.Domaci tým se může radovat

z vítězství a zisku tří bodů.

TJ Jiskra Křelovice
P. Dvořák [-] - Z. Tabaček [-] , M. Suda [-] (46. J. Musil [-] ) , M. Získal [-] , L. Kyprý [-] , V. Komárek [-] , M. Bartoš [-] , M. Dvořák [-] , P. Vacín [-] , J. Vacín [-] , J. Svítek [-] (76. P. Masák [-] )

TJ Nýřany
V. Fait [-] - J. Rosol [-] , L. Franěk [-] (46. J. Šindler [-] ) , A. Aliyev [-] , M. Gembický [-] , V. Kovář [-] (46. Z. Kasl [-] ) , R. Stauber [-] (46. M. Kováč [-] ) , M. Routschka [-] , D. Routschka [-] , J. Pospíšil [-] , J. Cvachouček [-] (72. M. Kalibán [-] )

ŽK: 46. Z. Tabaček , 60. P. Dvořák , 85. M. Získal - 27. R. Stauber , 68. M. Routschka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Orlík Vladimír - HÁJEK Karel (N), ROUTSCHKA Roman (N).