4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

53. M. Klečka , 88. J. Hájek (p.) - 17. P. Soukup
3

Domácí TJ Banik Zbůch otocil nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch.

Překvapivé vedení hostů

Toto utkání by se dalo s klidem označit za malé derby.Oba kluby jsou od sebe vzdáleny jen pár kilometrů.

V prvních deseti minutách se hrálo převážně  na půli hřiště a žádný z týmu si nevypracoval větší příležitost.

Hosté se ,ale rychle osmelili a v 17.minute šli zásluhou Pavla Soukupa do vedení.Domaci Zbůch poté

nedokázal nic kloudného a konstruktivního vymyslet.A co nestačila zblokovat hostující obrana to chytil

gólman hostů Vladislav Kovařík.V první půli byly uděleny dvě žluté karty a to na obouch stranách.Na straně

domácích byl potrestán hráč s číslem 11. Michal Klecka   a na straně hostů Miroslav Škoda.Oba ve stejný čas.

41.minute.Do kabin odcházeli spokojenější hosté.

Penalta až na konci zápasu a tři body pro Baník

Do druhé půle vletli domácí hráči s velkým elánem a odhodláním otočit nepříznivý vývoj utkání.Jiz v 53 minutě se

domácí dočkali kýženého vyrovnání.Do míče se opřel Michal Klecka  nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci 1:1.Hoste

reagovali na vývoj utkání střídáním hned tří hráčů , kteří měli oživit mužstvo a dodat potřebnou energii do druhé poloviny

zápasu.Nejprve přišel v 46.minute Jiri Saiz, a poté následovaly dvě v rozmezí 5 minut.V 53.minute Tomas Keramidas  v

58 minutě Pavel Soukup.Dlouho se hrálo za nerozhodného stavu 1:1 až téměř do samotného konce utkání.V 88.minute

přišla vytoužená chvíle pro domácí.Hoste faulovali v pokutovém území a byla proti nim nařízena penalta.Tu proměnil

hráč domácího Baníku Jiri Hájek.Domaci se tak mohli radovat z velmi důležitého a obrovsky cenného vítězství 2:1.

TJ Baník Zbůch
J. Šrajber [-] - S. Schejbal [-] , L. Vladař [-] (20. M. Gavora [-] ) , J. Hrdlička [-] , M. Klečka [-] , J. Hrdlička [-] , J. Hájek [-] , T. Bártek [-] , M. Fořt [-] , V. Koudela [-] , A. Prokop [-]

TJ Tlučná
V. Kovařík [-] - M. Kouřil [-] , P. Soukup [-] (58. M. Seidl [-] ) , T. Keramidas [-] (53. D. Černý [-] ) , J. Saitz [-] (46. J. Klásek [-] ) , J. Sadílek [-] , O. Šafránek [-] , M. Škoda [-] , P. Hiťha [-] , S. Škoda [-] , F. Veselý [-]

ŽK: 41. M. Klečka , 89. M. Fořt - 41. M. Škoda , 89. M. Kouřil .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Škoda Pavel - KOPČEK Zdeněk (N), VAŠÁK Vladimír (N).