9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

--

Zápas dvou týmu ze dna tabulky

44. J. Pěč - 49. T. Vozka , 57. R. Herák , 81. V. Hlavatý , 90. R. Herák
10

Zápas dvou týmů, které dělí 4 body a oba týmy jsou namočeni v sestupových příčkách. Všeruby se mohou odlepit ode dna tabulky a dotáhnout se právě na Dýšinou a zároveň mohou předskočit Zbiroh. Střetnou se dva celky s nejhorší obranou v soutěži. Oba týmy minulý víkend prohrály shodně o 3 branky. Komu se povede najet na vítěznou vlnu a připsat si důležitý body v boji o sestup? Přečtěte si v článku

Lepší vstup ukázali domácí

V prvním poločasu byli domácí jasně lepší. Hosté nechávali domácí hráče hrát. Domácí hráči nebyli soupeřem dostupovaný a tak měli klid a čas na kombinaci. Domácí to hráli hodne přes Václava Bezdičku, který posílal svůj tým do útoku v přečíslení. Domácí měli 2-3 vyložené tutovky, ale hostující brankář, chytající i první ligu ve futsalu, domácí borce pochytal. Když už se zdálo, že se půjde za bezbrankového vedení do kabin, ale objevil se Jakub Pěč. Václav Bezdička poslal do úniku Jakuba Pěče a poslal to pod víko hostujíicímu brankáři, který byl bez šance - 1:0. Domácím se tedy podařilo vstřelit branku do šatny.

Ve druhém poločasu hosté skóre otočili

Do druhého poločasu šli hosté s tím, že začnou domácí borce dostupovat. To přineslo ovoce. Ve 49. minutě se prosadil Tomáš Vozka - 1:1. Zanedlouho už bylo skóre otočeno. V 57. minutě se prosadil Rudolf Herák - 1:2. Domácí byli jako opaření. Jediný co domácí měli tak skončilo na břevně z kopačky Václava Bezdičky. Hostům se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, postaral se o to Vlastimil Hlavatý - 1:3. Zápas už se dohrával v klidu. V 90. mimutě dodal poslední slovo hostující znovu Rudolf Herák - 4:1. Všeruby se tedy odlepily ode dna tabulky a přiblížily se právě k ostatním týmům nad sebou.

FK Dýšina
J. Fiala [-] - V. Nový [-] , A. Paum [-] (65. M. Chudoba [-] ) , J. Soroka [-] - V. Bezdička [-] (79. D. Květoň [-] ) , J. Dolák [-] , P. Tesař [-] (72. M. Krpejš [-] ) , J. Pěč [-] , T. Křen [-] , J. Soroka [-] , J. Mužík [-]

SK Všeruby
D. Klečka [-] - T. Vozka [-] , M. Mašek [-] , V. Hlavatý [-] , K. Bárta [-] (80. L. Černý [-] ) , J. Herák [-] , R. Herák [-] , P. Mach [-] , V. Tyr [-] , V. Greiner [-] , J. Hyrát [-]

ŽK: 73. J. Soroka , 88. M. Krpejš - 82. J. Herák .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: REIPRICH Václav - BEROUN Jan (N), ČERVENKA Václav (N).