10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Dačice se připravily o vítězství faulem na konci utkání

7. J. Beneš , 16. J. Beneš , 50. J. Brtník - 21. T. Dubský , 40. L. Hofmann , 90. M. Hučík (p.)
17

První poločas byl na branky vyrovnaný. To se ovšem změnilo ve druhém poločase, kdy se domácí dostali do vedení. O svůj jednogólový náskok se však připravili na konci utkání, kdy nezodpovědně faulovali a Čtyrák tak vyrovnal skóre po proměněné penaltě.

FK Dačice
Jan Beneš (trenér): Úvod utkání se nám vydařil přesně podle plánu a stanovené taktiky. Z dobře postaveného defenzivního bloku jsme dokázali získávat míč na útočné polovině a rychlou přechodovou fází si vytvářet šance. Po dvou ideálních přihrávkách od Králíčka jsem vstřelil dvě branky. Bohužel nás vedení uspokojilo a po zbytek první půle byli lepší hosté. Snížili za standardní situace hlavou a byla otázka času, kdy se jim podaří vyrovnat. Gól na 2:2 přišel v závěru poločasu po rychlém brejku. Většina druhého dějství byla v naší režii. Dobře jsme kombinovali a přicházely i šance. Jednu využil Brtník a dostal nás do vedení 3:2. Po dvou tyčkách jsme ovšem uklidňující branku nepřidali a přišel trest. V poslední minutě jsme nezodpovědně faulovali v pokutovém území a hosté z penalty vyrovnali. Čtyřem Dvorům jsme darovali bod, který si za svůj výkon nezasloužily.