Valeš Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vimperk - D. Dvořiště 1:5 (0:3) 23.03. 15:00 -
Větřní - Olešnice 3:1 (2:1) 11.11. 14:00 -
S.Ústí - Chýnov 2:1 (1:1) 04.11. 10:30 -
Met. Tábor - Ml. Vožice 3:1 (2:1) 21.10. 15:30 -
Met. Tábor B - Milevsko B 2:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Veselí - Slavia ČB 0:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Veselí - Lišov 4:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Junior B - Dražejov 2:3 (1:0) 17.09. 16:30 -
Čt.Dvory - Slavia ČB 3:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Hradiště - Čimelice 1:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Lásenice - Kunžak 5:3 (2:1) 03.09. 15:00 -
Neplachov - Stráž 3:1 (1:0) 27.08. 16:00 -
Bystřice - Buk 4:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Strunkovice - Netolice 2:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
Studená - K.Řečice 0:4 (0:2) 10.06. 17:00 -
Č. Velenice - Neplachov 2:5 (1:3) 04.06. 17:00 -
Sepekov - Planá n.Luž. 5:1 (1:1) 03.06. 17:00 -
Bavorov - Bělčice 0:3 (0:1) 28.05. 15:00 -
Jistebnice - Kovářov 6:3 (1:0) 20.05. 13:30 -
Větřní - Mladé 2:1 (0:1) 13.05. 17:00 -
Studená - Borek 3:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Plavsko - Buk B 2:2 (1:1) 07.05. 16:00 -
Třebětice - Veselí 3:2 (3:1) 05.05. 17:30 -
Čt.Dvory - Slavia ČB 3:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
Č. Velenice - Buk 2:5 (1:4) 02.04. 16:30 -
Čkyně - Kaplice 1:4 (0:1) 25.03. 15:00 -
Větřní - Frymburk 1:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Slavia ČB - Dačice 1:8 (1:5) 05.11. 14:00 -
Čt.Dvory - Kovářov 2:4 (1:3) 29.10. 14:30 -
Sedlice - Cehnice 4:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Chelčice - Bělčice 3:0 (1:0) 09.10. 16:00 -
Met. Tábor - Loko ČB 1:3 (1:0) 08.10. 16:00 -
Planá u ČB - K.Újezd 3:2 (2:0) 17.09. 16:30 -
Veselí - Met. Tábor 3:5 (1:3) 10.09. 17:00 -
N.Ves - K.Újezd 4:6 (1:3) 03.09. 10:15 -
D. Dvořiště - Netolice 4:0 (2:0) 20.08. 13:30 -
Bernartice - Veselí 5:2 (2:1) 11.06. 17:00 -
Netolice - T.Sviny 1:3 (0:1) 28.05. 13:30 -
Ševětín - Dačice 2:7 (2:4) 14.05. 17:00 -
Vodňany - Mirovice 0:3 (0:1) 30.04. 17:00 -
Lišov - Bernartice 3:0 (0:0) 17.04. 17:00 -
Chýnov - Ševětín 3:1 (0:1) 03.04. 16:30 -
Netolice - Vodňany 3:2 (1:0) 06.11. 10:30 -
Planá u ČB - Kaplice 1:2 (0:2) 23.10. 15:30 -
Dačice - Čt.Dvory 3:3 (2:2) 16.10. 15:30 -
Lišov - Slavia ČB 3:2 (2:0) 09.10. 15:30 -
Slavia ČB - Nemanice 3:2 (0:2) 25.09. 16:30 -
Chvalšiny - D. Dvořiště 1:4 (0:4) 18.09. 13:00 -
Ševětín - Kovářov 1:1 (0:1) 11.09. 17:00 -
Suchdol B - Lásenice 1:1 (0:0) 29.08. 17:00