--

8

Domácí dokázali dvakrát vyzrát na bítešskou defenzivu a slaví tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí svoji porci dvou branek spravedlivě rozdělili do obou poločasů. V 35. minutě domácí zahrávali rohový kop. Ten si našel na přední tyči nehlídaný Smejkal a přes gólmana Pelána dostal míč do sítě - 1:0. Do kabin tak šli spokojenější domácí, kteří těsně vedli.

Domácí si vedení pohlídali

Po pauze se na hřišti hlavně bojovalo. Hosté postupem času začali více a více riskovat. K vyrovnání to však nevedlo. Naopak v úplném závěru dostal prostor Dovhanyuk, pohrál si s bekem a chytrou střelou k tyči poslal domácí do vedení o dvě branky - 2:0. Tímto výsledkem také zápas skončil.

TJ Start Brno
TJ Start Brno (web): V posledním domácím zápase na podzim jsme se chtěli rozloučit s našim diváky výhrou, což se nám podařilo. Ale výhra se nerodila lehce. Začali jsme ,,tradičně", hned v úvodu jsme neproměnili jasnou šanci a pak jsme se nemohli přes houževnatou obranu hostů dlouho prosadit. Obě mužstva se snažili o kombinační hru, ale šancí bylo pomálu. Až v 35. min. protrhl po rohu hlavou střeleckou smůlu Adam Smejkal. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, dlouho jsme nemohli přidat pojišťující branku. Naše obrana, ale až na jednu výjimku, soupeře do šancí nepustila. Druhou branku jsme vstřelili až v závěru po samostatné akci Pavla Dovhanyuka.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): Prakticky celé utkání jsme byli pasivní a málo agresivní. Domácí si po většinu zápasu vytvářeli tlak, ze kterého jsme se nedokázali dostat. Zejména směrem dopředu nám chyběla odvaha a agresivita.

J. Šurkala [-] - M. Sedlo [-] , A. Smejkal [-] , M. Avdić [-] - O. Doubravský [-] , P. Dovhanyuk [-] , V. Ryšavý [-] , L. Matyska [-] (71. D. Frimmel [-] ) , M. Hubr [-] , M. Pařízek [-] - D. Havlín [-] (77. P. Musil [-] ) -

M. Pelán [-] - D. Bartoš [-] , L. Daněk [-] , F. Krula [-] , R. Novotný [-] , T. Šperka [-] , A. Merdita [-] , D. Moučka [-] (77. J. Ondrák [-] ) , J. Sznapka [-] , T. Mrňa [-] , P. Škuta [-]

ŽK: 67. M. Pařízek - 79. L. Daněk , 82. D. Bartoš .
Hráči zápasu: J. Šurkala , A. Smejkal .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: GASNÁREK Michal - MAYER Petr, BUDOVIČ Pavel.