--

Blansko vyhrálo, ale nebylo lepším týmem

0

FK Blansko
Zbyněk Zbořil (trenér): Začátek zápasu nám vyšel a hned od úvodu jsme se snažili soupeře zatlačit a dostat se do šancí. Vycházelo nám to hlavně z naší levé strany a brzy se dostali do vedení, když Trtílek nezištně poslal Mezlíka do sólového nájezdu a ten prostřelil Bureše. Naše aktivita pokračovala po celou první půlhodinu a byla korunována druhým gólem Schneidera. Po půlhodině ale z naší strany zápas skončil. Do tohoto zápasu jsme se mohli spolehnout na kvalitní defenzívu, těžko se proti nám soupeři dostávali do šancí, ale co jsme předvedli dnes, to se jen tak nevidí. Ještě do poločasu se nám hosté dostali do 3-4 vyložených šancí, ve kterých nás podržel Juran. Sice jsme o poločase vedli 2:0, ale já jsem spokojen rozhodně nebyl a chtěli jsme střídáním posílit obrannou fázi. Po průběhu druhé půle musím říct, že nám to hrubě nevyšlo a celý druhý poločas jsme se „motali pod splavem“. Hosté nás jednoznačně přehráli a jen díky Davidovi Juranovi v brance a dobře postaveným tyčím jsme zázrakem neinkasovali. Takový zápas vyhrajete jeden z deseti, ale na druhou stranu kolikrát hrajete dobře a prohrajete. Takže s výsledkem velká spokojenost a na průběh zápasu raději rychle zapomenout. Na závěr musím vyzdvihnout soupeře, jakým stylem a lehkostí nás přehrával, opravdu odehráli fantastický druhý poločas a jednoznačně dnes nevyhrál lepší tým.“

FK Blansko
D. Juran [-] - P. Gromský [-] , J. Šplíchal [-] , D. Müller [-] , L. Koláček [-] - J. Nečas [-] , P. Mezlík [-] , F. Schneider [-] , L. Chloupek [-] (46. F. Blažek [-] ) - J. Trtílek [-] (83. R. Buchta [-] ) , P. Švancara [-] (71. J. Kratochvíl [-] )

FK Kozlovice
T. Bureš [-] - M. Král [-] , D. Hradil [-] (86. D. Drápal [-] ) , M. Axamit [-] , P. Krejčíř [-] , M. Schlehr [-] , A. Galetka [-] , L. Kaďorek [-] , M. Král [-] (46. L. Žůrek [-] ) , P. Sikora [-] (46. P. Vojtášek [-] ) , D. Střelec [-]

ŽK: 79. F. Schneider .
Hráči zápasu: D. Juran .
Místo: Tráva. Počet diváků: 237. Rozhodčí: Buček Vítězslav - KOLÁŘ Jaroslav, MAYER Petr.