--

--

Lukáš Sadílek sestřelil Břeclav čtyřmi góly

0

Zápas, na který budou chtít co nejdříve zapomenout, mají za sebou fotbalisté MSK Břeclav. Svěřenci trenérů Dvořáka a Škrabka nedokázali navázat na výkon z předchozího utkání a v Kunovicích v neděli prohráli s rezervou Slovácka jednoznačně 1:6.

Skóre zápasu se poprvé měnilo již ve dvaatřicáté vteřině, kdy se míč odrazil na Jana Bartoše, který přesnou ranou k tyči z hranice šestnáctky nedal Prokopovi v břeclavské bráně šanci zasáhnout. Ve třinácté minutě vedli domácí již 2:0, když rychlý protiútok Slovácka zakončil mezi tři tyče Lukáš Sadílek.

Do poločasu překonali domácí hráči Prokopa ještě dvakrát, do černého postupně mířili Fojtášek a Sadílek.

Na začátku druhé půle mohli hosté vstřelit svůj první gól, střídající Stange Da Silveira v dobré pozici Nemravu nepřekonal. Byli to naopak hráči rezervy Slovácka, kteří se znovu radovali ze vstřelené branky. V 58. minutě zvyšoval již na 5:0 pro domácí Sadílek, který v tu chvíli dovršil hattrick. Stejný hráč se prosadil ještě jednou, v 73. minutě uzavřel gólový účet domácího týmu.

O zmírnění debaklu se postaral v 84. minutě Zdeněk Šenkeřík, jenž usměrnil do brány míč po přízemním centru od Levaie.

MSK Břeclav
Ivan Dvořák - trenér Břeclavi: Domácí tým nastoupil v sestavě s několika hráči z prvoligového A týmu. O tom, jak se utkání bude vyvíjet, napověděla už úvodní minuta hry, kdy se domácí prosadili hned z první útočné akce. „Kluci podali bezkrevný výkon. Doufám, že to byla facka, která nám pomůže v dalších zápasech. Hned se budeme snažit odčinit tento zápas. Inkasovali jsme hned v úvodu zápasu, což nám určitě nepřidalo," Zdroj: http://breclavsky.denik.cz/fotbal_region/vyprask-v-kunovicich-fotbalisty-msk-breclav-popravil-sadilek-z-rezervy-slovacka-20150830.html

1. FC Slovácko B
V. Nemrava [-] - T. Brečka [-] , L. Sadílek [-] , M. Kuncl [-] (66. J. Pilka [-] ) , D. Fojtášek [-] (81. M. Petrucha [-] ) , E. Vinkler [-] , D. Tesař [-] , D. Machalík [-] (72. L. Ohnutek [-] ) , S. Hofmann [-] , J. Bartoš [-] , J. Prajza [-]

MSK Břeclav
L. Prokop [-] - T. Košut [-] , M. Sedlo [-] , P. Fojtík [-] - M. Sycha [-] , S. Lapin [-] (65. M. Wallisch [-] ) , Z. Šenkeřík [-] , M. Levai [-] , O. Paděra [-] , P. Simandl [-] - I. Tetur [-] (46. D. Stange [-] ) -

ŽK: 40. O. Paděra , 45. P. Simandl .
Místo: MěFS M.Valenty. Počet diváků: 74. Rozhodčí: Dubravský Radek - TRÁVNÍČEK Miroslav, KONDLER Petr.