13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

--

Chotíkov ve dvanácti lidech neměl proti Lhotě nárok

14. V. Sulek , 29. F. Rohrer (p.) , 32. J. Eliášek , 46. L. Novák , 46. J. Langer , 53. M. Bečaver , 66. Z. Paul , 87. J. Langer - 65. A. Cirok
6

Druhá Lhota přivítala na domácím hřišti Chotíkov a k vidění bylo hned devět branek.

Poločas rozhodl o vítězi

Druhá Lhota hraje na domácím hřišti ve velké pohodě. Na vlastním pažitu v této sezoně ještě neprohrála a s celkovým skóre 19:3 budí mezi soupeři velký respekt. Už od začátku to domácí potvrdili a hned se vrhli na oslabeného soupeře. Ve 14. minutě se trefil Sulek. Z nařízené penalty zvýšil na 2:0 František Rohrer. Po půlhodině hry zvyšoval na rozdíl tří branek Eliášek. Do kabin se tak šlo za pratkicky rozhodnutého stavu.

Skóre se zastavilo na osmičce

Ve druhém poločase bylo jasné, že hosté téměř bez náhradníků se zápasem nic neudělají. Domácí jim ale chtěli cestu zpět pořádně znechutit. Téměř během prvních dvou minut se postupně trefili Novák a Langer. V 53. minutě na 6:0 zvyšoval Martin Bečaver. Čestného zásahu se hosté dočkali v 65. minutě z kopaček Adrian Ciroka. Domácí ale okamžitě odpověděli a Zdeněk Paul vrátil domácím šestibrankový rozdíl. Poslední osmou branku vstřelil v 87. minutě Jakub Langer.

TJ Sokol Lhota B
Miroslav Kučera: „Dnešek se mi nechce vůbec hodnotit. Od začátku to byla otázka výše skóre. Aby soupeř nastoupil 10 min. před zápasem a celý zápas proběhl bez náhradníků a trenérů soupeře to jsem nikdy nezažil. Místo oslav převládá zklamání, přijde mi to nedůstojné.“

FC Chotíkov 1932 B
Jiří Pechler: „Byli jsme rádi, že jsme vůbec dali dohromady jedenáct hráčů. Od začátku zápasu jsme byli horším týmem. Po třetím gólu domácích, to byla jen otázka skóre. Byli jsme rádi alespoň za čestný zásah. Několikrát nás podržel ještě nás brankář.“

M. Šoltys [-] - Z. Paul [-] (71. J. Brož [-] ) , M. Karlík [-] , J. Eliášek [-] (46. D. Fikerle [-] ) , V. Sulek [-] (46. T. Vrba [-] ) , J. Langer [-] , L. Novák [-] , M. Cink [-] (27. T. Diviš [-] ) , M. Bečaver [-] (71. L. Martínek [-] ) , F. Rohrer [-] , P. Hovorka [-]

V. Hudák [-] - M. Rubáš [-] , V. Kratochvíl [-] , P. Černý [-] , P. Oulík [-] , M. Strnad [-] , J. Kastl [-] , P. Salák [-] , J. Pechler [-] , A. Cirok [-] , M. Hauer [-]

ŽK: 81. J. Langer - 71. J. Kastl , 81. J. Pechler .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: PŘIBYL Zdeněk - KRAČMER Marek, KALOUS Jan.