3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Dva rozdílné poločasy v Hradišti

5

Druztová v úvodním kole utrpěla drtivou porážku od Letné, kdy jim dal patnáctiletý Vít Skalský hattrick. Za to Hradiští dvakrát ztratili vedení, až nakonec celý zápas prohráli.

Domácím patřil první poločas

Zápas měl dva rozdílné poločasy. V prvním poločase byli lepší domácí hráči. Šancí na gol měli více než hodně. Z gólu se domácí mohli radovat ale až ve 36. minutě. Prosadit se dokázal Jan Rucký - 1:0. Do konce poločasu měli domácí šancí hodně, ale prosadit se nedokázali. Do šaten se šlo tedy za stavu jen 1:0.

Hosté se probudili

Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměněni. Vůbec se nedokázali dostat na míč, když míč získali, tak se nedostali ani ke střele. Vyrovnání tedy viselo ve vzduchu. Hosté nečekali dlouho. V 57. minutě se prosadil hostující Daniel Roubal - 1:1. Do konce poločasu si trenéři na každé straně připravili střídání. Gól už nepadl ani na jedné straně a tak se šlo do penalt. Remíza nakonec spravedlivá

14 hráčů si koplo penaltu

Penalty už jak bývají byla loterie. Nakonec v Plzni rozhodla až sedmá série ve prospěch hostů z Druztové.