2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2021-2022

Hattrick už v patnácti letech

6

V minulé neúplné sezóně dělilo tyto dva týmy pouze jeden bod. Proti oboum týmům si zastřílel třeba plzeňský Union. Přečtěte si jak s evedlo těmto týmům ve vzájemném střetnutí!

Opatrný poločas přinesl 2 branky

Hosté nastoupili ve značně omlazené sestavě, doplněné dorosteneckými hráči. Jelikož se jednalo o úvodní kolo nového ročníku, tak nikdo nevěděl, jak jsou na tom jednotlivá mužstva a hra se od začátku odehrávala spíš od vápna k vápnu. Fotbal byl velice opatrný od obou mužstev. První velkou šanci měli domácí, kteří po propadnutí míče hostující obrany, nevyužili sólový únik na hostujícího brankáře Fryše. Po této šanci už tahali za delší konec hosté, kteří zejména pohybem dělali domácím problémy a přicházeli i šance pro Letnou. První vážnější střela byla hned gólová, kdy slabou střelu hostujícího Víti Skalského neudržel domácí brankář a míč skončil těsně za brankovou čárou - 0:1. Letná měla navrch a do poločasu svojí aktivní hrou zaslouženě přidala ještě druhou branku. Před vápnem se uvolnil Vacek a přiťukl míč Petrovi Dominovi, který z první vymetl šibenici domácí branky - 0:2. Do konce prvních 45 minut se nic vážného nestalo.

Druhý poločas hosté už jen hlídali skore

Ve druhém poločase, kdy museli domácí vystřídat svého kapitána začali aktivně, ale pouze do třetí branky hostů. Po brejkové situaci zvýšil znovu Vít Skalský - 0:3. Hosté už ve druhém poločase hru kvalitně odbránili, protože domácí si tlakem vynutili dvě břevna po závarech, ale opět po brejkové situaci završil svůj první hattrick za muže teprve patnáctiletý Vít Skalský a bylo rozhodnuto - 0:4. Ke konci utkání po rohovém kopu přidal pátou branku střídající Jiří Linda - 0:5. V pposlední minutě po krásném centru Rampy a ještě lepším zpracování a střele stanovil konečné skóre Petr Sýkora - 0:6.

TJ Sokol Plzeň - Letná
Stanislav Žák: Jako nejlepšího hráče musím pochválit celé mužstvo, které zápas opravdu odmakalo.