1

27. 9. 2021 19:48

Radek Rovňan

Hodnocení: 1

Hlavním důvodem mého hodnocení, je nastínit výkon hlavního rozhodčího. Začal bych shrnutím utkání které bylo dle mého velmi ale velmi katastrofické. Nestrannost zřejmě není slovo, které najdeme u hlavního arbitra. Začal bych jeho rozhodováním, které se nejvíce projevovalo v 2.polovině utkání, kdy po znatelných a jasných situacích rozhodčí pochybil a poškodil tým hostů. Nechci obhajovat pouze tým hostů, protože podobné chyby vykonal i na druhé straně. Nicméně když se zaměřím na druhou polovinu, tak nedokážu pochopit situace jako když hráč hostů předbíhá domácího obránce a hráč hostů je stažen na zem taháním za dres nicméně faul v prospěch hostů se nedostavil. A dle rozhodčího je to pouze a jen pouze náš názor, nicméně když to jako hráč hostujícího celku slyšíte jak od domácího celku tak i ze stran domácích fanoušků, tak se v tomto hodnocení budeme nejspíše shodovat. A v takovém duchu probíhala většina času utkání. Když přeskočím do závěru utkání, do nastaveného času, Tak jsme všichni počítali s tím, že p. rozhodčí nastaví Max. 8-10 minut vzhledem ke zdržování hry a ošetřování pomezního rozhodčího. Nicméně p. rozhodčí nebyl jediný kdo od začátku poločasu měl nastavený stopky. A konečný hvizd jsme zaslechli až ve 107.minutě utkání. (Jen pro představu, jak asi ten zápas mohl vypadat). Za mě osobně, nic proti nikomu nemám, ale nelíbí se mi když zápas není pískán jako rovina a vznikají obrovské chyby které znatelně ovlivní zápas.