8.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

11

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Do zápasu jsme nastoupili s vidinou tří bodů, čemuž nasvědčovala příležitost v první minutě D.Marušky ale jeho nájezd ztroskotal na hostujícím golmanovi. V 9.minutě po našich profesorských přihrávkách v obraně se k míči dostali hosté a nekompromisně trestali - 0:1. Z přímého kopu vyrovnal Liška, když si odraženou střelu od břevna srazil do sítě brankář - 1:1. Naše hra byla zmatečná, chaotická, nepřesná. V 60.minutě hosté zvýšili na 1:2 a bylo prakticky po zápase. Hrozili jsme jen sporadicky a Mokré ovládalo hřiště. S posledním hvizdem v 90.minute byli "naše" tři body v ........ Mokrém.

D. Škvařil [-] - J. Dumbrovský [-] , S. Melnykovskyi [-] , O. Lukeš [-] , O. Galuška [-] - M. Procházka [-] , J. Brom [-] , L. Ponec [-] , J. Liška [-] - P. Dvořák [-] , D. Maruška [-] -

TJ Mokré
V. Zhukov [-] - L. Tancer [-] , R. Beneda [-] , A. Hošna [-] , J. Dvořák [-] , V. Voleman [-] , R. Rottner [-] , P. Štumbauer [-] , P. Dvořák [-] , P. Houska [-] , P. Kaše [-]

ŽK: 88. V. Voleman .
Hráči zápasu: P. Houska , M. Hrstka .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: OVČÁČEK Josef - BROM Daniel (N), MATĚJKA Zdeněk (N).