1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

18. P. Houska , 38. P. Kaše , 58. F. Paclík , 68. F. Paclík , 89. J. Hrabánek - 24. J. Vomáčka (p.)
10

Mokré – V 1. kole III. třídy zvítězilo Mokré nad Chrášťany 5:1. Domácí získali vedení už v prvním poločase díky Houskovi a Kašemu. Náskok domácích na chvíli snížil Vomáčka z pokutového kopu. Ve druhém poločase ale domácí potvrdili roli favorita, když se trefil dvakrát Paclík a jednou Hrabánek.

TJ Mokré
Jiří Malý: V úmorném vedru mužům vstup do soutěže vyšel, když soupeřům z Chrášťan nastříleli pět branek. První poločas byla hra nepřesná a na první branku Housky odpověděl vyrovnáním z penalty Vomáčka. Vedení na domácí stranu překlopil ještě v první půli Kaše, čímž uzavřel gastronomickou přestřelku. Druhý poločas po nastoupení Jirky Hrabánka domácí zpřesnili hru a prosadili se ještě třikrát. Dvě trefy si připsal Paclík, skóre uzavřel sám předseda. Oslabený soupeř, jehož tři hráči museli dát přednost kombajnu, předvedl sympatický a statečný výkon.

TJ Mokré
V. Zhukov [-] - O. Fošum [-] , R. Rottner [-] , M. Kössl [-] , P. Štumbauer [-] , P. Dvořák [-] , P. Houska [-] , P. Kaše [-] , V. Klement [-] , L. Tancer [-] , J. Návara [-]

TJ Sokol Chrášťany
J. Vomáčka [-] - J. Král [-] , M. Zeman [-] , J. Hartman [-] - M. Boháč [-] , J. Vomáčka [-] , O. Bahleda [-] , T. Janků [-] , D. Guniš [-] - M. Janků [-] , R. Drozd [-]

ŽK: 23. R. Rottner , 49. F. Paclík , 80. M. Kössl - 63. J. Král , 76. R. Drozd .
Hráči zápasu: F. Paclík , J. Hrabánek .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: STACH Josef - VLÁŠEK Miloslav (N), BOHÁČ Miroslav (N).