10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Březnice o své výhře nad Loukami rozhodla již po dvaceti minutách

11

Ve zlínském derby měli lepší vstup do utkání domácí hráči. Nejdříve se trefil Kadrle a chvilku po něm i Vávra. Po dvaceti minutách bylo rozhodnuto a stav se do konce utkání již nezměnil.

Domácí dali dvě branky

Facebook SK Louky:

Na úzkém hřišti v Březnici jsme si chtěli dát pozor především na standardky domácích, ale hned první rohový kop v 7. minutě skončil v naší síti, když se trefil na zadní tyči Kadrle - 1:0. Mohli jsme odpovědět hned vzápětí, ale Kunova střela letěla těsně vedle. Domácí se dostali k dalšímu přímému kopu v 19. minutě a i ten proměnili Vávrou - 2:0. Do konce poločasu jsme měli více ze hry, nebezpečně střílel Janča, Pavelka i Kuna, ale branku jsme nedali. Domácí mohli zvýšit na 3:0 ve 30. minutě, ale tentokrát jsme vše ubránili jen za přispění výborného zákroku Pavelky v bráně. Ve 35. minutě byl ve vápně faulován Kuna a měli jsme možnost penalty, kterou zahrával Janča. Trefil jí však do tyče a skóre se do konce poločasu neměnilo.

Ve druhém poločasu už branka nepadla

Ve druhé půlce jsme byli lepším týmem, snažili jsme se vyrovnat a domácí byli pod tlakem, ovšem dlouho jsme se nedostali k vážnějšímu ohrožení branky. Domácím k tomu stačily opět standardky a centry z boku po brejcích, kde nám zle zatápěli a mohli své vedení navýšit nebýt vychýlené mušky a Pavelky v bráně. V 75. minutě jsme se branky dočkali Buršou, ale těsně před jeho kopem necitelně zapískal sudí faul domácích a střela přišla tedy až po odpískání. Snaha se rozhodně Loukám nedala upřít, ale neprosadili jsme se z ničeho, poslední šanci měl Kadlík, který si krásně narazil s Jančou, ale i ten bránu minul.

SK Louky
Michal Novák, vedoucí: Zápas přinesl velké množství šancí na obou stranách, domácí využili dvě, my žádnou včetně penalty, jinak se jednalo o vyrovnaný zápas, kde jsme sice měli trochu více ze hry, ale úzké hřiště naší hře příliš nevyhovovalo, zatímco domácím ano. Jejich standardky jsou perfektně kopnuté a defacto každá smrděla gólem. V dalším kole přivítáme v sobotu 9. října ve 14:30 celek z Chropyně.

SK Březnice
M. Dyšlevský [-] - P. Daníček [-] (81. J. Mňačko [-] ) , J. Mikel [-] (67. J. Králík [-] ) , D. Rosinec [-] , L. Kadrle [-] , M. Trčala [-] (72. M. Pavlíček [-] ) , T. Kozel [-] , P. Čelůstka [-] , D. Vávra [-] , A. Běhula [-] , M. Kozmík [-]