8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Slavkov pod Hostýnem se rozešel s Ludkovicemi smírně

11

Slavkov pod Hostýnem v minulém kole šokoval výhrou v Jaroslavicích a chtěl naplno bodovat i proti Ludkovicím. První půli domácí hráči vyhráli o jednu branku. Po hodině hry se však hostím podařilo srovnat.

Domácí dali úvodní branku

Domácí potřebují body k záchraně jako sůl a v posledních duelech prokázali zlepšenou formu. V minulém kole dokonce dokázali vyhrát na půdě Jaroslavic, což se určitě nečekalo. Body z venku proto chtěli namlsaní domácí hráči potvrdit i v duelu s Ludkovicemi. Ty jsou však houževnatým protivníkem a svoji kůži nedají nikdy lacino. začátek utkání vyšel domácímu celku na jedničku a již po patnácti minutách jej poslal Pavlica do vedení. Jednobrankou výhru domácí udrželi i do poločasové přestávky. Ve druhém dějství se hosté snažili o vyrovnání. Podařilo se jim to po hodině hry, kdy se prosadil Hamouz. Do konce zápasu už branka nepadla a oba se soupeři si body rozdělili.

Hosté dokázali srovnat

Stanislav Bartoš, vedoucí Ludkovic: „Utkání lépe začali domácí, kteří v prvním poločase zatlačili hostujícího mužstvo. Z řady šancí ale fotbalisté Slavkova pod Hostýnem proměnili jenom jednu, když Ludkovice při nedorozumění ve vlastní šestnáctce nepokryly domácího střelce. Druhý poločas už byl vyrovnanější, do příležitostí se dostávali také hosté. Jednu takovou zužitkovali a vyrovnali na 1:1. Oba celky byly s remízou spokojeni. Zápas tak skončil remízovým výsledkem a větší spokojenost s ním panovala u hostujícího celku.“

TJ Slavkov pod Hostýnem
P. Dolák [-] - A. Čuba [-] (88. J. Ondrůšek [-] ) , O. Kužel [-] (46. D. Mrázek [-] ) , R. Pálka [-] (72. J. Čačala [-] ) , J. Pavlica [-] , M. Ulrych [-] , M. Bureš [-] , T. Hasilík [-] , Z. Sadil [-] , M. Kužel [-] (63. P. Darebníček [-] ) , J. Krajcar [-]

Ludkovice
R. Mikel [-] - T. Brebis [-] (83. L. Dostálek [-] ) , M. Kunorza [-] (60. F. Kunorza [-] ) , F. Bartoš [-] , J. Hamouz [-] , Z. Chot [-] , R. Hamouz [-] , V. Brebis [-] (46. J. Suchý [-] ) , M. Suchý [-] , V. Dvorník [-] , R. Dvorník [-]

ŽK: 53. M. Bureš , 88. D. Mrázek - 57. F. Bartoš .
Hráči zápasu: J. Pavlica , Z. Sadil - J. Hamouz , R. Mikel .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: DOSPĚL Vladimír - SYMERSKÝ Petr (N), BARTOŠ Stanislav (N).