1.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Nejvíce branek v posledním kole padlo na půdě Dolního Němčí

3

V posledním zápase sezony hráči z Dolního Němčí hostili tým z Koryčan. Opět se očekávalo výživné utkání, kam ale Koryčany dojeli pouze v 11 lidech.

1:0 v první půli

Od začátku domácí převzali iniciativu hry a hostům moc balon nepůjčovali.

V 17. minutě se štěstím doputoval centr do šestnáctky až k volnému M. Krchňáčkovi, ten se objevil před brankařem sám, nekompromisně zakončil a otevřel stav utkání na 1:0.

Dolné Němčí nadále určovali tempo hry, ale do poločasu se skóre nezměnilo, i když pár šancí bylo, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Krchňáček dovršil svůj výkon hattrickem

Druhý poločas začal podobně jako první, tudíž byla hra spíše v režii domácích.

V 55. po krásné spolupráci P. Krchňáčka, který vyslal balon na T. Stojaspala a ten dával pod sebe na M. Krchňáčka, který zvýšil na 2:0.

O chvilku později, v 62. minutě, fauloval hostující hráč před šestnáckou a k balonu se postavil opět M. Krchňáček, který využil špatného postavení gólmana Kovala a dal krásný gól z trestného kopu na přední tyč, tímto golem završil svůj hattrick a změnil skóre utkání na 3:0.

Chvíli po rozehrávce zaváhala domácí obrana a v 65. minutě se Hanák dostal ke střele, na kterou Kadlček nedosáhl a snížil stav utkání na 3:1.

Průběh hry se už od té doby moc nezměnil a stále mělo Dolní Němčí nahoru.

V 81. minutě byl u gólu opět M. Krchňáček, který dal nádherný balon za obranu na Ondřejku a ten se z bezprostřední vzdálenosti nemýlil a zvýšil na konečných 4:1.

Utkání proběhlo nakonec v pohodě bez jakýchkoliv problémů a domácí se berou zasloužené tři bodu z utkání.

Dolní Němčí tak po podzimní části končí s 19 body na sedmém místě v tabulce a Koryčany se s 15 body drží na 10 místě.