12.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

7:0 - drsná porážka pro Kunovice

3

Hosté z Kunovic přijeli do Dolního Němčí s oslabenou sestavou, ve které chyběli Flek a Biháry.

Domácím zase chyběl z minulého týdne Bobčík. Ale i tak se očekávalo těžké utkání, jelikož šlo o Derby.

Už od první minuty vládli domácí

Už od první minuty měli domácí hráči zápas jasně ve svých rukou, celé utkání se v podstatě odehrávalo na jednu bránu. Dolní Němčí drželo balón a kombinovalo a hosté pouze bránili.

První gól nastal ve 36. minutě po špatném vystoupení kunovické obrany a jednalo se o souhru Mikulec - Tinka – Krchnáček, kdy poslední jmenovaný dával pod sebe na Ondřejku, který s klidem vystřelil na bránu a otevřel stav utkání na 1:0.

Kunovice dostaly do šaten ještě jeden gól, kdy kapitán Bída vyslal milimetrovou přihrávku na 30 metru na Ondřejku, ten si z hostujícího golmana udělal dobrý den a zvýšil stav utkání na 2:0.

5 gólů pro domácí v druhé půli

Po přestávce už to bylo pouze o tom, na jakém čísle se ukazatel skóre zastaví. Hosté nebyli schopni udržet balón vepředu, natož se dostat do nějaké šance.

V 56. minutě přišel třetí gól utkání, který po sólové akci přidal Ondřejka a zapsal si tak hattrick.

V 78. minutě se trefil z jasně odpískané penalty Mikulec, hosté byly po čtvrté brance už odevzdaní a odpočítavali konec utkání.

V 80. minutě dal svůj první gól po krásné týmové akci dorostenec Hibler. Další dvě branky Ondřejky a Bídy už hosté dovolili v podstatě zadarmo.

Kunovice v dalším třináctém kole hostí Šumice a Dolní Němčí odjíždí hrát do Hluku, který se momentálně drží na druhém místě tabulky.

Fotbal Kunovice
Ohlasy - Kunovice - Radim Pěgřím: Po třetí inkasované brance už to bylo pouze o tom utkaní dohrát. Bohužel se potýkáme s různými zranění. Máme úzký kádr a když někdo vypadne, tak není kde brát a musí nastupovat kluci i přes bolest, aby nás vůbec bylo 11. Už vyhlížíme konec podzimní části.

TJ Dolní Němčí
M. Kvasnička [-] - V. Ondřejka [-] , P. Škařupa [-] (66. T. Hibler [-] ) , P. Krchňáček [-] , I. Bída [-] , M. Krchňáček [-] , P. Tinka [-] , M. Mikulec [-] , L. Kadlček [-] , J. Šmehlík [-] (74. P. Bobčík [-] ) , O. Cmol [-] (83. J. Hlaváček [-] )

R. Pěgřím [-] - P. Chaloupka [-] , T. Střelec [-] (63. M. Trefilík [-] ) , M. Novosad [-] , L. Krček [-] , M. Ondica [-] , P. Kříž [-] , M. Masařík [-] , M. Marovič [-] , I. Dobrozemský [-] , A. Chaloupka [-]

ŽK: 82. P. Chaloupka , 87. M. Ondica .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: VYCHODIL Michal - TUREČEK Tomáš, DOSTÁLEK Josef.