1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

Zápas byl zrušen

Dlouho nerozhodný duel rozhodl svými přihrávkami matador Hyneš.

52. V. Rada , 76. J. Diviš
0

Velmi vyrovnaný zápas nám přinesl duel mezi Dýšinou a Prazdrojem. Zkušenější hosté však dokázali ve druhém poločase překlopit misku vah na svoji stranu.

Na góly chudý první poločas

Úvodních pětačtyřicet minut nám přineslo zajímavou podívanou, ovšem bez gólové třešničky. Hra byla na obou stranách pohledná ucelená. Bylo vidět, že oba mančafty již mají něco odkopáno. Dýšina se přesto dostala do několika vyložených šancí. Tu největší neproměnil Jozef Muzika, který sám před prázdnou bránou nedokázal zavěsit, neboť mu kulatý nesmysl podskočil pod nohou a bylo po šanci.

Nesmrtelný Pavel Hyneš á la Andrea Pirlo

Druhý poločas byl jednoznačně v režii hostujícího kapitána Hyneše (47 let, pozn. redakce), který brázdí fotbalové trávníky již mnoho let a je znám především svým umem hru značně přitvrdit. Nevysoký středopolař vymyslel obě gólové situace. Nejprve v 60 minutě unikl všem po pravé straně, odcentroval do vápna kde si míč našel Václav Rada a pohodlně poslal Prazdroj do vedení. Krátce před koncem přišel gól na 2:0, také po přihrávce Hyneše. Ten přihrál na půlku Janu Divišovi, který se nerozpakoval z velké vzdálenosti zkusit štěstí a přeloboval domácího brankáře fialu střelou téměř z poloviny hřiště. Stanovil tak konečný výsledek utkání, hosté si z Dýšiny odváží tři body.

FK Dýšina B
Josef Vodvářka (vedoucí týmu): První poločas byl vyrovnaný, domácí neproměnili tři tutovky a ve druhém poločase přišly dva góly soupeře po dvou chybách.

SK Roudná
Miloš Krýda (hráč): První polovinu jsme vyčkávali co soupeř předvede, ale ve druhém poločase jsme hru ovládli. Zápas nám vyhrál nesmrtelný Pavel Hyneš.

FK Dýšina B
J. Fiala [-] - O. Velický [-] , J. Karel [-] , P. Bruj [-] , J. Soroka [-] , R. Hrdina [-] - J. Muzika [-] , J. Aubrecht [-] , P. Makovička [-] - J. Poláček [-] , J. Šnajdr [-] -

SK Roudná
V. Kolařík [-] - D. Urie [-] , M. Tříska [-] , V. Rada [-] , P. Křepelka [-] , M. Krýda [-] , P. Hyneš [-] , P. Hein [-] , J. Diviš [-] , A. Dejmek [-] , P. Brichcín [-]

ŽK: 27. J. Karel , 52. J. Poláček , 86. J. Fiala - 61. P. Křepelka .
Místo: Tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Hlavsa Radek - PĚČ Jiří (N), HODINÁŘ Jan (N).