1.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2021-2022

Litoměřicko stíhá lídra, hattrickem se blýskl Šraga

14. D. Šraga , 26. D. Šraga , 79. D. Šraga
4

Fotbalisté Litoměřicka přezimují v krajském přeboru na druhém místě.

Roli hlavního pronásledovatele lídra Domoušic potvrdili v posledním podzimním kole fotbalisté Litoměřicka. Na domácí půdě si snadno poradili s Kadaní, kterou porazili 3:0. Hattrickem se blýskl David Šraga.

Domácí od začátku Kadaň zatlačili a ani na první gól se dlouho nečekalo, už ve 14. minutě se poprvé prosadil Šraga. Stejný hráč zvyšoval o 12 minut později na 2:0.
Hosté se ani po přestávce na výraznější odpor nezmohli, naopak přesvědčivou výhru stvrdil jedenáct minut před koncem svým třetím gólem v zápase David Šraga. Litoměřicko přezimuje na druhé příčce, ovšem za lídrem Domoušicemi zaostává o deset bodů.  Kadaň je osmá.

FK Litoměřicko
Štefan Knapík, trenér Litoměřicka: Do nedělního utkání jsme vstoupili aktivně, kontrolovali jsme průběh hry a vytvářeli si mnoho příležitostí, dvě vstřelené branky byly ještě málo. Soupeř se nás snažil vysoko napadat, ale nám se dařila výstavba, měli jsme dobrý pohyb bez míče a využívali jsme otevřených prostor na útočné polovině. Druhý poločas už neměl takovou kvalitu, my jsme měli hodně nepřesností ve finální části, v našem výkonu zavládlo uspokojení, a tím jsme soupeři nabízeli  více prostoru k rychlým brejkům, ovšem naše obrana si s nimi poradila.

O. Botoš [-] - V. Flégl [-] , M. Zákravský [-] (75. J. Januška [-] ) , D. Šraga [-] , R. Hájek [-] , M. Rapavý [-] (68. F. Frank [-] ) , P. Hranička [-] , D. Dura [-] (83. V. Pocner [-] ) , A. Janouš [-] , T. Hruška [-] , M. Novotný [-]