10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Luka deklasovala Jaroměřice

15

Po vyrovnaném prvním poločase domácí Jaroměřice přejeli a slaví tři body.

Po poločase nerozhodně

Od začátku zápasu se hrát ofenzivní fotbal. Domácí se snažili držet balon, hrát kombinačně, ale scházela jim přesnost. I tak se dostali do dobrých příležitostí, ale narazili na dobře chytajícího Ošmeru. Hostující hráči se spoléhali na rychlé brejky a jeden z nich ve 28. minutě nadvakrát potrestal Záturecký - 0:1. Z dalšího brejku pak hosté mohli přidat i druhou branku, ale v dobré pozici nemířili přesně. Domácím pak pomohla penalta, kterou proměnil Mitev - 1:1.

Domácí po pauze rozhodli

V druhém poločase pokračoval ofenzívní fotbal na obou stranách, kdy především domácí hráči měli střelecky nabito a postupně soupeřovo skoré zatížili šesti brankami. Hosté pak z brejku pouze korigovali, když se opět prosadil Záturecký.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Milan Bratršovský (trenér): I přes jednoznačný výsledek to z naší strany nebyl úplně povedený výkon. Především v prvním poločase tak hra byla hodně nepřesná. V druhém poločase jsme se trošku zlepšili a nakonec přidali i hezké góly, ale průběh utkání nebyl tak jednoznačný, jak napovídá skoré zápasu.

M. Žatečka [-] - V. Caha [-] (57. F. Toman [-] ) , P. Číhal [-] , M. Kubeš [-] , V. Rychlý [-] (77. O. Petr [-] ) - D. Mitev [-] (77. M. Kolda [-] ) , L. Vařejka [-] , L. Tuma [-] , M. Bratršovský [-] , P. Navrátil [-] - F. Bulant [-] (62. D. Sommer [-] ) -