5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

--

Zápas byl zrušen

Marná snaha Touškova

0

Bolevec přivítal na svém hřišti mladý tým z Touškova s velkými ambicemi. V cestě jim však stál těžký soupeř.

Dva góly do šatny hodně napověděly

Hosté z Touškova se snažili být od začátku aktivní, ale zkušenější Bolevec měl míč na svých kopačkách mnohem častěji. Domácí byli klidnější na míči a z toho si také vytvářeli své šance. Žádná gólovka ale dlouho nepřicházela. Za zmínku stojí přímý kop Bolevce směřující do šibenice. Z té to však vytáhl hostující gólman Herman efektním a hlavně efektivním zákrokem. Domácí se přeci jen dočakli ještě v prvním poločase. A radovat se mohli dokonce dvakrát. O první gól utkání se postaral v 42. minutě ne příliš prudkou střelou na zadní tyč Martin Zítek. O 3 minuty později bylo ještě veseleji. Po centru z pravé strany "donesl" míč do brány Václav Kalčík.

Hodek vykřesal naději

Hosté výrazně aktivněji vstoupili do druhé půle. Dokázali si často vytvořit tlak, ale gól ne a ne přijít. V 61. minutě se však po jednom z rohů trefil hlavou od tyče Lukáš Hodek a Touškov cítil, že by to ještě mohlo jít. Oba trenéři poté udělali dvě změny v sestavě, především v útočných formacích. Lépe si se závěrem utkání poradili domácí, když šanci na bodový zisk sebral hostům gólem v 79. minutě opět Martin Zítek

SSC Bolevec B
Patrik Maruš (hráč): Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, naštěstí některé situace vyzněly lépe pro nás. Před zápasem jsme měli obavy, protože Touškov nastoupil s velice mladým týmem, v kritických chvílích nám pomohly zkušenosti některých matadorů. Soupeř byl na tom velice dobře po rychlostní stránce, ale své šance nevyužil. Nám se podařilo dat gól dva góly do šatny a to nám velice pomohlo. Po přestávce jsme ale přestali běhat a Touškov nás několikrát dostal pod tlak, po jedné standartce snížil na 2:1 a byl zpět v zápase. Naštěstí jsme v druhém poločase dali třetí gól a nakonec vyhráli. Myslím si, že kdyby se hrálo ještě nějaký čas, odešli bychom fyzicky.

TJ Sokol Město Touškov B
Pavel Foltýn (předseda, trenér): Porazil nás zkušenější celek, kde si většina hráčů prošla krajským přeborem. Po našem zlepšení ve druhé půli jsme ale nezvládli vyrovnat.

J. Körner [-] - J. Šlehofer [-] , J. Sušánka [-] , M. Fleisner [-] , V. Kalčík [-] , J. Fryček [-] (62. V. Papazian [-] ) , J. Kučera [-] , J. Thomayer ml. [-] (75. A. Sedláček [-] ) , P. Maruš [-] , M. Zítek [-] , L. Běl [-]

J. Herman [-] - J. Hauer [-] , D. Tobrman [-] , A. Jánek [-] (46. M. Beneš [-] ) , P. Boháč [-] (62. M. Šůla [-] ) , L. Hodek [-] , P. Foltýn [-] , J. Huleš [-] , L. Peikert [-] (58. M. Koubek [-] ) , P. Dyk [-] , M. Tříkač [-]

ŽK: 64. V. Papazian - 77. J. Herman .
Hráči zápasu: M. Zítek - J. Hauer .
Místo: Bolevec. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Švantner František - HAVEL Josef (N), KRÁL Aleš (N).