12.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

--

--

Plzenec neměl s Vodními Stavbami větší starost

0

Favorizovaný Starý Plzenec přijel na hřiště Vodních Staveb s jasným cílem - zvítězit. Nevyzpytatelný tým domácích ale nechtěl dát svoji kůži lacino.

Na první branku jsme nemuseli čekat příliš dlouho. Již v desáté minutě přišel útok hostů, který po přízemním centru zakončil gólově Petr Menšík. Jak brzy přišel první zásah, tak o to déle jsme si museli počkat na další branku. V prvním poločase už nepadla žádná.

Plzenec dlouho nelenil a již tři minuty po začátku druhé půle udeřil. Na 0:2 pro hosty zvyšoval Pavel Brejcha. V 66. minutě to s domácími vypadalo již opravdu špatně. Opravdu lehkou práci měl Milan Kalousek, kterému po dobré práci spoluhráčů stačilo pouze trefit prázdnou bránu. Pavel Brejcha se zanedlouho prosadil podobně, kdy stál na konci skvělé akce svých spoluhráčů - 0:4. Korunu zápasu nasadil v 77. minutě Jaroslav Voráček, na jehož střelu do šibenice z volného přímého kopu neměl gólman Hosnedl nárok.

SK Starý Plzenec B
Milan Jíra (trenér): Nastoupili jsme v optimální sestavě, první poločas byl vyrovnaný. Po změně stran jsme naším běhavým mužstvem soupeře přehráli.

TJ Vodní stavby Plzeň
L. Hosnedl [-] - J. Jírovec [-] , D. Štec [-] (71. T. Frýdl [-] ) , T. Pavlíček [-] , M. Peroutka [-] , M. Sýkora [-] , M. Lochman [-] , M. Mařík [-] (41. V. Čech [-] ) , T. Sýkora [-] , M. Říha [-] , J. Větrovský [-]

M. Vykoupil [-] - V. Brejcha [-] , P. Jíra [-] (46. M. Mertl [-] ) , R. Trylč [-] , T. Brejcha [-] (61. S. Rehák [-] ) , J. Duspiva [-] - M. Pícka [-] (72. L. Pištěj [-] ) , S. Kerner [-] (56. M. Kalousek [-] ) , P. Brejcha [-] - P. Menšík [-] (18. P. Batěk [-] ) , J. Voráček [-] -

ŽK: 76. M. Sýkora - 30. J. Voráček , 32. M. Pícka .
Místo: Tráva. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Ježek Petr - HAVEL Jaroslav (N), ŠESTÁK Petr (N).