5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2015-2016

Spoje doma tratily

0

Svěřenci trenéra Punkeviče přijeli na hřiště Spojů s pokusem vyloupit jejich svatostánek.

Brzký gól spíše ke škodě

V osmé minutě bylo mezi domácími diváky a hráči veselo. Michal Ráb dostal pěknou přihrávku do ulice od Sartoriuse a střelou po zemi na zadní tyč otevřel gólový účet. Fotbalu to ale spíše uškodilo. Šancí moc nebylo. A když už nějaké byly, tak je povětšinou domácí nedokázali proměnit. Týmy tak šly do kabin za prozatimního stavu 1:0.

Hosté srovnali krok

Rapid vstoupil do druhého poločase s jasným cílem - minimálně vyrovnat. To se jim podařilo v 62. minutě zásluhou Michala Peroutky, který dostal balón do sítě po pěkné přihrávce do vápna. Ani jeden z týmů již žádnou branku nepřidal, a tak se šlo na pokutové kopy.

Spoje si s penaltami neporadily

Domácí tým proměnil pouze jednu nařízenou penaltu. Hosté si zakřičeli celkem třikrát. Zasluženě si tak onáší ze zápasu bod navíc.

SK SLOVAN Plzeň 1910
Lukáš Mareška (hráč): Doplatili jsme na neproměňování šancí.

SK Rapid Plzeň B
Antonín Punkevič (trenér): První poločas jsme byli lepší tým, byli jsme více na míči. V konečném důsledku nakonec remíza zasloužená.

M. Feiferlík [-] - J. Schneider [-] , M. Vričan [-] , M. Cigler [-] , L. Mareška [-] , M. Ráb [-] (72. J. Solfronk [-] ) , M. Sartorius [-] , V. Rak [-] , P. Bouřil [-] , M. Makkai [-] , M. Janoušek [-]

J. Matějka [-] - M. Boháč [-] , T. Davídek [-] , M. Peroutka [-] , J. Hlaváč [-] , O. Janout [-] , P. Špinka [-] (57. J. Kaluba [-] ) , P. Filipčík [-] , O. Baroch [-] (43. J. Častoral [-] ) , O. Šustr [-] , O. Faist [-]

ŽK: 29. V. Rak - 85. O. Šustr .
Hráči zápasu: M. Ráb - M. Peroutka .
Místo: Plzeň - Spoje. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Schingler Milan - TOMRDLE Václav (N), HOLÍK Tomáš (N).