4.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2021-2022

--

Chebská hvězda si poradila se Skalnou

12. J. Beneš , 18. L. Vlk , 34. J. Beneš , 39. P. Lhotský , 83. L. Macháček - 57. Š. Bigaz , 68. M. Cverčko (p.)
5

Celkem sedm branek a sedm žlutých karet nabídlo utkání mezi Hvězdou Cheb a Skalnou. Diváci se tak rozhodně nenudili a ze stadionu odcházeli spokojení.

Stříleli pouze domácí

Chebská Hvězda do utkání vstoupila aktivněji a na první branku utkání se nemuselo čekat příliš dlouho. Ve 12. minutě se poprvé prosadil kapitán domácích Jan Beneš. O šest minut později už byl rozdíl dvoubrankový, když zvýšil Lukáš Vlk. Domácí do poločasu skórovali ještě dvakrát, tentokrát v ještě kratčím časovém intervalu. Ve 34. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Jan Beneš a o pět minut později zvyšoval na 4:0 Patrik Lhotský

Hosté se osmělili

Do druhé půle šli hosté s vědomím, že nemají co ztratit a svou hru otevřeli směrem dopředu. V 57. minutě se jim podařilo snížit na 4:1, prosadil se mladičký Šimon Bigaz. V 68. minutě už byl rozdíl jen dvě branky, z pokutového kopu snížil Matěj Cverčko. Poslední slovo ale měli domácí. V 83. minutě upravoval na konečných 5:2 Lukáš Macháček

rezerva Hvězdy si připisuje cenné vítězství a v dalším kole to bude chtít potvrdit na hřišti Citic. Skalná si naopak připisuje třetí prohru v řadě a sérií bude chtít zlomit o víkendu, kdy přivítá tým z Dolního Rychnova.

Chebskou Hvězdu navíc koučoval Daniel Hrabě, teprve 27letý trenér, který má na starosti především dorosteneckou kategorii, ale tentokrát zaskočil za trenéra Teveze Remžu a hned si připsal vítězství. Proti Skalné navíc nesmírně cenné.

FK Hvězda Cheb B
Daniel Hrabě, trenér: Upřímně jsem čekal, že na nás Skalná vletí a bude se snažit určovat tempo hry, protože takhle mladý tým má v soutěži asi jen ona. Ale mýlil jsem se. První poločas vypadal po herní stránce z naší strany na výbornou. Nebál bych se říct, že kdyby to bylo i klidně 6, nebo 7:0, nikdo by se nemohl divit. Do druhé půle vlétla Skalná tak, jak jsem se obával, začali presovat z vysoka, naše hra byla nervózní, nemohli jsme se dostat pomalu ani za půlku a tím se podařilo hostům snížit na rozdíl dvou branek. V 83. minutě se nám po chybě hostujícího stopera ale povedlo upravit na bezpečných 5:2 a zápas už jsme si pohlídali. Pro nás to jsou strašně důležité tři body a hlavně výhra!

L. Komárek [-] - M. Alexa [-] (72. P. Beneš [-] ) , M. Pilař [-] , L. Macháček [-] , L. Sládeček [-] , R. Žídek [-] (69. T. Kratochvíl [-] ) , K. Mouhafidi [-] (65. J. Altman [-] ) , P. Lhotský [-] , J. Raffa [-] , J. Beneš [-] , L. Vlk [-]