3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Frymburk doma bodoval na plno

23

Frymburk přivítal doma rezervu Malše Roudné. Domácí táhl středopolař Jan Šisler, který vstřelil hattrick

Jan Šisler začal úřadovat

Domácí tým vstoupil do utkání s běhavým soupeřem, tak jako vždy. Velikou bojovností a velikým nasazením. Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale domácí tým má ve svých řadách Jana Šislera. Ten se trefil ve 23. minutě po rohovém kopu hlavou a 25. minutě z přímého kopu z veliké dálky do šibenice a tím určil jasný směr utkání.

Jan Šisler završil hattrick, hostující tým snížil v závěru

Začátek druhého poločasu přitlačil hostujicí tým domácí před jejich branku, ale žádná šance se neujala. Naopak na druhé straně se prosadil, tentokrát fantastickou brankou nůžkama Jan Šisler a byl z toho hattrick 3:0. Domácí tým tak měl pohodové vedení a nic na tom nezměnila, ani inkasovaná branka v poslední minutě, když se trefil Artem Romanovyč Parakhnenko 3:1. Domácí tým podal kolektivní výkon, ve kterém kromě střelce Jana Šislera vynikal i druhý útočník Roman Bagoni, brankář Marek Vítek a stoperská dvojice Fatura - Ribár.

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (kapitán): Hrálo se na hodně těžkém terénu. Všichni kluci dřeli, poctivě odmakanej zápas. Myslím si, že až na začátek druhého poločasu, kdy jsme měli výpadek a přestali hrát, to byl herně vyrovnaný zápas s tím rozdílem, že nám se povedlo proměnit příležitosti, do kterých jsme se dostali. Za nás hráčem zápasu Honza Šisler - střelec všech tří gólů a ještě speciální pochvalu zasluhuje Roman Bagoni, který sice gól nedal, ale v útoku dře a hodně nám jeho výkony pomáhají.

M. Vítek [-] - F. Malina [-] , J. Ribár [-] , R. Bagoni [-] , F. Fatura [-] , J. Šisler [-] (90. P. Juhaňák [-] ) , M. Račák [-] , T. Kaňa [-] , R. Mertl [-] , L. Brůha [-] , O. Malák [-] (60. M. Mrázik [-] )