Humpolec udolal Polnou

10

Hosté jsou po dvou kolech bez ztráty bodu. Tentokrát vezou výhru z Polné.

V prvním poločase branka nepadla

V Polné domácí bojovali o ztracené sebevědomí. Hosté chtěli navázat na povedený start do soutěže. V prvním poločase utkání příliš krásy nepobralo a dvě stovky diváků se spíše nudily. Nebylo tak divu, že se šlo do kabin bez branek.

Hosté po přestávce rozhodli

Rozhodnutí přinesla 52. minuta. Domácí chybovali v rozhehráce, míč zachytil Šerý. Ten se nerozpakoval a z poloviny hřišti napálil balón na bránu, kde nachytal na hruškách gólmana Čermáka - 0:1. Domácí se pak sice snažili vyrovnat, ale jejich snaha byla bezzubá.

Slavoj Polná
Ján Kubík (trenér): Byl to zápas, kterému by slušela remíza, ale neproměnili jsme šance a naopak jsme hostům špatnou rozehrávkou k brance pomohli. Hosté to pak zavřeli a naše kombinační síla není na takové úrovni, abychom se dostali do zavřené obrany.

AFC Humpolec
Lukáš Staněk (trenér): Nevyšel nám úvod, ale pak si to sedlo a plnili jsme to, co jsme chtěli. Tušili jsme, že to bude o jedné brance. Po vstřelené brance jsme hru kontrolovali.

P. Čermák [-] - D. Voráč [-] (81. T. Čaloud [-] ) , O. Skryja [-] (81. J. Vácha [-] ) , J. Pavlas [-] , V. Došek [-] , D. Čížek [-] (56. M. Drápela [-] ) , V. Haala [-] , M. Pecina [-] (62. M. Pernička [-] ) , J. Holub [-] , P. Juříček [-] , F. Sobotka [-]

T. Kříž [-] - D. Šerý [-] , J. Pešek [-] , Š. Zástěra [-] , J. Benáček [-] , T. Kopic [-] , J. Maršík [-] , O. Svoboda [-] (90. T. Vrátný [-] ) , M. Havel [-] (46. M. Podoba [-] ) , R. Dalík [-] (87. M. Kameš [-] ) , M. Pecha [-]

ŽK: 88. V. Haala - 66. M. Pecha , 88. J. Pešek .
Hráči zápasu: D. Šerý .
Počet diváků: 201. Rozhodčí: Marinč Lukáš - SIVERA Jan, MALIMÁNEK Marek.