6.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2015-2016

--

Domácí Mutěnín nestačil na rozjetý Sokol Srby

0

Petr Čáslavský dirigoval ofenzivu hostů

Poslední tým tabulky z Mutěnína přivítal na svém hřišti hráče Sokol Srby, kteří mají doposud průměr téměř pěti branek na utkání a čekalo se, jestli tuto normu naplní i v tomto zápase. Od začátku zápasu se projevovala kvalitnější hra na straně hostujícího týmu, který také velice brzy začal hýbat ukazatelem skore. Hlavním strůjcem byl Petr Čáslavský, který otevřel skore již po deseti minutách, za daších sedm minut druhým gólem navýšil vedení svého týmu a deset minut před koncem poločasu dokonal hattrick, když zvyšoval na 3:0. Beze sporu nejlepší hráč Sokola Srby. Na poločasových 4:0 pak ještě upravil Václav Voráč z pokutového kopu. Hosté tak bylli o přestávce spokojenějším týmem.

I druhý poločas byl pod jasnou taktovkou hostů, kteří nakonec svůj gólový průměr nejen naplnili, ale dokázali ho i překonat. Po pěti minutách čtvrtým gólem v zápase zvýšil Petr Čáslavský, o tři minuty později ho napodobil Miroslav Malý a za dalších deset minut později upravil na konečných 7:0 Jan Vlček. Hosté tak mutěnínským uštědřili krutou lekci v podobě sedmi branek a dál se drží na druhé příčce. Domácí Mutěnín naopak stále čeká na první letošní výhru a krčí se na chvostu tabulky.

TJ Sokol Srby
Jaroslav Slavík: Od začátku jsme byli lepší. Domácí nestačili kvalitou, neměli ani moc šancí. Ikdyž se snažili, hrálo se téměř na jednu branku

TJ Sokol Mutěnín
Z. Fanfule [-] - J. Beneš [-] , L. Pena [-] - J. Zelinský [-] - J. Doktor [-] (46. J. Mleziva [-] ) , P. Vojvoda [-] , V. Lešek [-] (60. J. Valčičák [-] ) , J. Mlynařík [-] , V. Valenta [-] , P. Kovařík [-] (46. M. Molčan [-] ) , V. Matějka [-]

M. Sazama [-] - J. Kubizňák [-] (46. M. Malý [-] ) , M. Secký [-] (76. J. Hrubý [-] ) , P. Čáslavský [-] , P. Maštalíř [-] (60. J. Vlček [-] ) , J. Vikoň [-] , L. Hrubý [-] , M. Reithar [-] , V. Voráč [-] , T. Havlíček [-] (60. V. Plánička [-] ) , Z. Pařízek [-]

ŽK: 15. V. Lešek , 75. V. Matějka .
Hráči zápasu: P. Čáslavský .
Místo: Mutěnín. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Novotný Karel - ZIGA Bartoloměj (N), SLÁMA Miloslav (N).