Novotný Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zahořany - Babylon 2:2 (0:2) 05.05. 15:00 -
Bělá - Kdyně B 11:0 (4:0) 04.05. 16:00 -
Chodská Lhota - Česká Kubice 2:8 (1:6) 28.04. 15:00 -
Bukovec - Poděvousy 2:2 (2:1) 27.04. 17:00 -
Poběžovice - Oplotec 4:0 (3:0) 27.04. 13:30 -
Osvračín - Chodská Lhota 8:1 (1:1) 20.04. 17:00 -
Hostouň - Tlumačov B 8:1 (3:1) 14.04. 15:00 -
Tlumačov B - Meclov 1:3 (0:1) 07.04. 16:30 -
Tlumačov B - Holýšov B 2:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Kvíčovice - Osvračín 1:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Staňkov B - Bukovec 8:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
Meclov - Česká Kubice 7:1 (3:0) 22.10. 15:00 -
Všeruby - Chodov B 1:3 (0:2) 21.10. 15:30 -
Česká Kubice - Chodská Lhota 4:3 (2:0) 14.10. 15:00 -
Kdyně B - Tlumačov B 1:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Kvíčovice - Mrákov B 2:2 (2:1) 24.09. 15:00 -
Poběžovice - Staňkov B 0:2 (0:1) 23.09. 13:00 -
Bukovec - Hlohová 5:2 (3:2) 16.09. 16:30 -
Miřkov - Chodská Lhota 7:3 (2:3) 02.09. 13:30 -
Chodská Lhota - Mrákov B 1:9 (1:4) 27.08. 15:00 -
Bělá - Tlumačov B 6:0 (2:0) 26.08. 16:00 -
Hostouň - Holýšov B 3:3 (1:2) 20.08. 15:00 -
Osvračín - Holýšov B 0:5 (0:2) 10.06. 17:00 -
Babylon - Všeruby 5:2 (2:2) 04.06. 15:00 -
Poběžovice - Kdyně B 5:1 (2:1) 03.06. 17:00 -
Srby - Hostouň 0:7 (0:4) 31.05. 18:00 -
Srby - Újezd 0:9 (0:5) 27.05. 17:00 -
Česká Kubice - Miřkov 1:4 (0:2) 27.05. 10:15 -
Hlohová - Všeruby 8:0 (4:0) 20.05. 17:00 -
Postřekov B - Poděvousy 2:1 (1:0) 14.05. 16:00 -
Luženice - Chodov B 1:8 (0:4) 14.05. 13:30 -
Milavče - Koloveč B 1:10 (1:5) 13.05. 17:00 -
Meclov B - Bukovec 3:2 (2:2) 07.05. 15:00 -
Poděvousy - Hostouň 0:9 (0:5) 06.05. 17:00 -
Miřkov - Mrákov B 1:5 (0:5) 06.05. 13:30 -
Česká Kubice - Osvračín 4:1 (3:1) 29.04. 10:15 -
Babylon - Oplotec 2:1 (1:0) 23.04. 15:00 -
Chodov B - Postřekov B 1:2 (0:2) 22.04. 17:00 -
Luženice - Poděvousy 0:1 (0:0) 16.04. 13:30 -
Horš. Týn B - Blížejov 1:4 (1:2) 09.04. 16:00 -
Luženice - Bukovec 8:0 (4:0) 02.04. 13:30 -
Poběžovice - Osvračín 0:5 (0:4) 01.04. 16:30 -
Milavče - Kdyně B 4:3 (3:1) 12.11. 14:00 -
Holýšov B - Osvračín 1:3 (0:2) 12.11. 11:00 -
Mrákov B - Holýšov B 0:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Hostouň - Chodov B 4:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Koloveč B - Mrákov B 2:4 (2:0) 30.10. 14:30 -
Staňkov B - Poděvousy 2:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Česká Kubice - Poběžovice 1:5 (1:3) 22.10. 10:15 -
Meclov B - Hostouň 0:6 (0:3) 16.10. 15:00