10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Exligisti Dujka s Janíčkem režírovali výhru Veselé nad rezervou Holešova

18

Domácí tým vlétl do zápasu s holešovskou rezervou jako uragán a již po patnácti minutách vedl o dvě branky. Po půlhodině hry navíc přidal Janíček svoji druhou trefu. Hosté ve druhém dějství snížili na dvoubrankový rozdíl, ale poslední slovo měl domácí Burša.

Domácí předvedli v první půli ofenzívní smršť

Komentář k zápasu hrajícího trenéra Veselé Tomáše Dujky:

Od začátku zápasu jsme soupeře zatlačili, a brzy šli do vedení, když jsem dal gól ze „16“ pravačkou k bližší tyči. Druhou branku dal už ve 20. minutě Tomáš Janíček po centru hlavou. Třetí dal opět Tomáš Janíček v 31. minutě, po individuální akci ze strany obstřelením gólmana. Pak jsme ale polevili, a začali vymýšlet. Gólman Petr Červenka  chytil ve 43. minutě penaltu. A lehkovážně jsme zabíjeli i 2. poločas a soupeř snížil pěknou střelou k tyči. Druhý poločas byl z naši strany moc profesorský a zbytečně moc ztrát. O čtvrtý gól se postaral Tonda Buršů hlavou, po centru Petra Dlouhého.

Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně

Tomáš Naď (hlavní trenér, Holešov): „Domácí mě svoji kombinační hrou mile překvapili. Až na 15 minut ve druhém poločase měli zápas plně pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. My jsme měli před zápasem vinou zranění problémy se skládáním soupisky, která se vyřešila doplněním 4 dorostenců. Hned od úvodních minut jsme byli pod neustálým tlakem, a díky našim chybám toho soupeř gólově využíval, a zaslouženě první poločas vyhrál 3:0. I když se naše hra v druhé půli zlepšila, tak si odvážíme prohru, která mohla být znázorněna i větším rozdílem.“

TJ Sokol Veselá
Zdeněk Kučera, sekretář: O výhře nad Holešovem jsme rozhodli již v prvním poločasu-