9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Penaltový rozstřel v Bukovci přál více Plasům

0

Oba celky se po vzájemném duelu vedle sebe srovnaly v tabulce a načínají její druhou polovinu.

Více než sto diváků, kteří si při sobotním odpoledni našel cestu přímo na stadion, vidělo povedený vstup do utkání v podání hostujícího mužstva. Plasům se z tlaku podařilo vytěžit i úvodní trefu, když ke střele zpoza vápna natáhl David Pochobradský a i s přispěním malé teče si kulatý nesmysl našel cestu až do sítě. Více se ale již střelci v úvodním poločase nečinili a fanoušci tak mohli pouze odhadovat, jak napínavý duel dopadne.

Odpověď jim dal poměrně brzy domácí záložník. Balón přiletět do pokutového území hostů na přední tyč, kde byl prodloužen na zadní a z tohoto místa již pohodlně doručil balíček na místo určení Jiří Zíka. V sedmdesáté minutě ještě Bukovci nabídl přesilovou hru Jakub Skuhrovec za úmyslné kopnutí soupeře zezadu v nepřerušené hře bez snahy hrát míč. Sudí Maroušek tasil rovno červenou kartu. Hosté se však již ubránili a na řadu tak musely přijít pokutové kopy

V těch se lépe dařilo Plasům, které uspěly 3:2, celkově 2:1 a stáhly tak náskok na svého dnešního rivala na tři body.

SK Plzeň - Bukovec
Krejčí Karel: „Jsem naštvaný. Nečekal jsem, že bez Smíška bude tak hrozné, ale bylo. Hra byla šílená, převahu jsme sice trochu měli, ale spíše nakopávanými balony. Zápas jsme měli vyhrát. Plusové je, že po dlouhé době jsme málo inkasovali, defenziva se lepší.“

TJ Sokol Plasy
Jílek Pavel: „Prvních patnáct minut nám patřilo, pak soupeř vyrovnal hru a následně i skóre. Poprvé letos jsme zvládli penalty, takže jsme spokojeni.“

L. Matas [-] - V. Červený [-] , M. Hanzlíček [-] , J. Skala [-] (75. M. Žemlička [-] ) , J. Sluka [-] - K. Pitlík [-] (20. R. Grepl [-] ) , P. Podzimek [-] (46. M. Matys [-] ) , J. Šimr [-] , J. Zíka [-] , R. Šváb [-] - P. Babka [-]

J. Švajdlenka [-] - A. Halama [-] , D. Pochobradský [-] , J. Skuhrovec [-] , Z. Jaroš [-] , S. Randa [-] , D. Koudele [-] (78. D. Grün [-] ) , M. Špelina [-] (74. M. Skuhrovec [-] ) , M. Országh [-] , K. Žemlička [-] (46. J. Jakeš [-] ) , M. Šamberger [-]

ŽK: 81. J. Zíka - 57. S. Randa , 59. M. Országh , 80. M. Šamberger , 83. D. Grün , 88. J. Švajdlenka . ČK: 70. J. Skuhrovec .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: MAROUŠEK Karel - ŠLAJS Jakub, VOLF Michal.