MAROUŠEK Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Přehýšov - Pernarec 2:5 (1:4) 09.04. 16:30 -
Blatnice - Hvozd 3:4 (2:3) 26.09. 15:30 -
Blatnice B - Zbůch B 4:3 (1:2) 26.09. 12:30 -
Blatnice - Dolní Bělá B 8:0 (4:0) 26.10. 14:30 -
K. Újezd - Třemošná B 2:0 (1:0) 04.05. 17:00 -
Líně - Křelovice 2:4 (2:3) 13.10. 15:30 -
Blatnice - Nečtiny 0:1 (0:1) 29.09. 16:00 -
Horní Bříza - Žihle 1:0p. (0:0) 16.06. 17:00 -
Mýto - Domažlice B 1:4 (0:3) 03.06. 17:00 -
Štěnovice - Losiná 4:1 (0:1) 19.05. 16:00 -
Kralovice - Rokycany 0:5 (0:3) 16.05. 17:00 -
Staňkov - Klenčí 7:0 (3:0) 13.05. 16:00 -
Tachov - Luby 4:0 (1:0) 05.05. 14:30 -
Nýrsko - Holýšov 2:3p. (1:0) 22.04. 15:00 -
Rokycany B - Zruč 2:1p. (1:0) 15.04. 14:00 -
Postřekov - Meclov 2:1p. (1:1) 01.04. 16:00 -
Rokycany - Vejprnice 0:1 (0:1) 24.03. 10:15 -
Rokycany - Nýrsko 5:1 (3:1) 04.11. 10:15 -
Rapid - Horní Bříza 0:1 (0:1) 14.10. 15:30 -
Vejprnice - Mýto 1:2p. (0:1) 07.10. 16:00 -
Malesice - Volduchy 5:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Chotíkov - Mýto 7:2 (3:1) 23.09. 16:30 -
Tachov - Holýšov 4:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
St. Plzenec - Hrádek 4:0 (3:0) 26.08. 17:00 -
Rozvadov - Lhota zrušen -
Bolevec - Robstav 1:2 (1:1) 10.06. 17:00 -
Kozolupy B - Líně B 3:5 (1:3) 14.05. 17:00 -
Nýrsko - Rozvadov 1:3 (0:2) 13.05. 17:00 -
Nýrsko - Stříbro 2:4 (0:3) 30.04. 15:00 -
Postřekov - Chod. Planá 5:0 (3:0) 23.04. 16:00 -
Zruč - Luby 3:1 (1:0) 08.04. 16:30 -
Přehýšov - Pernarec 0:2 (0:1) 02.10. 15:00 -
Chotíkov - Stříbro 1:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Rozvadov - Luby 3:2 (2:1) 17.09. 15:00 -
Robstav - Lhota 1:3 (0:1) 27.08. 10:15 -
Bělá - Tlumačov 4:3p. (0:2) 12.06. 10:15 -
Vejprnice B - Bezvěrov 3:1 (2:1) 29.05. 17:00 -
Nepomuk - Kralovice 2:1 (2:0) 21.05. 17:00 -
Chotíkov - Holýšov 0:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Mochtín - Žichovice 2:7 (2:3) 30.04. 17:00 -
Horní Bříza - Pačejov 0:1 (0:1) 24.04. 17:00 -
Černice - Nýrsko 1:2p. (0:1) 09.04. 16:30 -
Třemošná - Nýřany 3:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Ch. Újezd - Žichovice 1:4 (0:2) 12.03. 16:15 -
Černice - Křimice 1:4 (0:3) 14.11. 13:30 -
Štěnovice - Robstav B 3:4p. (1:3) 07.11. 14:00 -
Mochtín - Nepomuk 2:3p. (1:1) 25.10. 14:30 -
Kaznějov - Petřín B 4:2 (3:0) 24.10. 14:30 -
Bukovec - Plasy 1:2p. (0:1) 18.10. 15:30 -
Vejprnice B - Heřmanova Huť 3:4p. (1:0) 04.10. 16:00