7.kolo, Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Poslední utkání celého podzimu nabídlo hned deset branek

3. T. Reitmeier , 46. L. Kalous , 49. D. Unger , 61. D. Unger , 67. T. Reitmeier , 73. D. Unger , 80. T. Reitmeier - 44. Z. Joza , 80. Z. Joza , 84. T. Tefr
0

Dohrávka sedmého kola mezi Královským Poříčím a Novým Sedlem a zároveň úplně poslední utkání celého podzimu se patřičně vydařilo a s končící částí sezóny se diváci mohli rozloučit pohledem na opatrnou, organizovanou a zodpovědnou, ale poté také otevřenou a zběsilou hru a deset branek. Přitom ještě v půli to bylo 1:1 a zdálo se, že to bude zajímavé vyrovnané utkání, ale Poříčí vyšel vstup do druhé části a rázem o dost vedl a vedení už jen navyšoval. Baník Union ještě snížil dvěma zásahy v závěru, ale více diváci neviděli. Královské Poříčí je tak před jarní částí sezóny připravené těsně za druhou Lomnicí odpíchnuté od Starého Sedla a změna se při posledním utkání promítla také v tabulce střelců, kde po velmi dlouhé době sebral Lukáši Šeredovi první místo Tomáš Reitmeier, který má díky třem vstřeleným brankám teď dvoubrankový náskok.

Poříčí začalo skvěle, ale konec už mu tolik nevyšel

Královské Poříčí snad ani nemohlo mít při posledním utkání lepší vstup do celého zápasu. Nové Sedlo se totiž na jejich hřišti nestačilo ani probrat, nebylo pořádně srovnané a skóre už otevíral Tomáš Reitmeier, který se tak na hrotu tabulky střelců osamostatnil vyrovnal Lukáši Šeredovi. Ale žádný náznak kanonády ze strany Poříčí se nakonec po povedeném začátku nepotvrdilo. Oba týmy hrály chytře. Nikam se zbytečně netlačily, hrály opatrně, organizovaně a zodpovědně. Diváci tak mohli sledovat celkem kvalitní vyrovnané utkání. A svou hvězdu a proslulou továrnu na branky si mimochodem nezapomnělo přivézt ani Sedlo, a když domácí trochu polevili v závěru, dokázal v takovém minisouboji Reitmeierovi Zbyněk Joza gólem do šatny odpovědět. Bylo vyrovnáno a diváky měl s největší pravděpodobností čekat vyrovnaný druhý poločas.

Sedlu nevyšel úvod ani napodruhé

Nové Sedlo by potřebovalo všechny poločasy začínat rovnou od páté, možná desáté minuty, protože těch pár prvních se mu opravdu nedaří. Opět se nestačilo pořádně na hřišti ani zformovat a rychleji zadaptované Královské Poříčí toho dokázalo dvakrát využít, když mu hned v první možné minutě vystřelil vedení Lukáš Kalous a asi o necelé tři minuty déle jej navýšil také Daniel Unger. To Baník Union hodně zaskočilo a hosté si byli moc dobře vědomí toho, že během necelých pěti minut nejspíš ztratili utkání, ale nevzdávali to a měli snahu se do utkání rychle vrátit, ale když v jedenašedesáté minutě vsítil velmi krutě další branku Daniel Unger, tak bylo už určitě rozhodnuto. To srazilo Sedlo na zem a prostor pro další navýšení už měl brzy neomylný Tomáš Reitmeier, který se tak na hrotu tabulky střelců osamostatnil. O dalších pár minut déle už ale kompletovala hattrick také mladá posila z A-týmu Daniel Unger a Poříčí už vedlo o pět branek. Proto si také mohlo dovolit trochu polevit v defenzivní činnosti a závěr poločasu si užít s co nejaktivnější hrou v útoku. Nejdřív se to nezdálo, jako špatná volba, když zkompletoval hattrick také nový největší kanonýr celé soutěže, Tomáš Reitmeier. Jenomže ještě v té samé minutě mu dokázal odpovědět opět Zbyněk Joza a v závěru celého utkání pak ještě snížil a na konečných 3:7 pro svůj tým upravil, Tomáš Tefr. To už bylo ale asi tak vše a poslední tři body podzimu už Baníku Poříčí nikdo nedokázal vzít.

Baník Královské Poříčí B
Baník Královské Poříčí: Královské Poříčí se k utkání zatím ještě nestačilo vyjádřit.