2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2020-2021

40. V. Klik , 40. V. Klik , 52. K. Kazda , 52. K. Kazda , 54. D. Bízek (p.) , 54. D. Bízek (p.) - 6. M. Langmajer , 6. M. Langmajer
16

Hezké fotbalové utkání bylo k vidění ve Zruči kam zavítala Košutka.

První poločas skončil 1:1

Zápas začal ve velkém tempu. Po pár minutách se domácí Hakr řítil sám na branku, ale trefil dobře postaveného gólmana Rybičku. V 6. minutě se potvrdilo fotbalové pořekadlo "když nedáš, dostaneš" a po centru z pravé strany se trefil na zadní tyči Langmajer. Zruč obdržená branka nezaskočila a dál tlačila na pilu. Ve 40. minutě se k propadlému autu dostal Václav Klik, který v minulém kole chytal a hlavou kolem brankáře srovnal stav. Těsně před koncem poločasu neproměnil další samostatný průnik Kazda a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Zruč dvěma góly zápas otočila

Do druhé půle vstoupila lépe Zruč, kdy se po rychlé akci na jeden dotek ocitl sám před brankou Kazda a tentokrát se nemýlil. Chvíli potom zahrál soupeř nešikovně rukou ve vápně a byla z toho penalta. S ní si bez problému poradil šestnáctiletý stoper Štafl a bylo to 3:1. Od té chvíle domácí hru kontrolovali a drželi balón. Zruč si vypracovala ještě pár šancí, kdy sám na branku běžel Hakr a později i Kazda, ale ani jednu z nich nedokázala proměnit. Posledních 15 minut Košutka zatlačila a vytvořila si jednu šanci, kterou zneškodnil brankář Strejc

TJ Zruč B
Václav Klik (hrající trenér): Zápas jsme začali opět aktivně, ale byli jsme to my kdo inkasoval jako první. Ke konci poločasu se nám povedlo vyrovnat. Ve druhé půli jsme přidali dvě branky a zápas kontrolovali.

TJ Košutka Plzeň B
Robert Holý (trenér): Jednalo se o fotbalově líbivé utkání, kdy domácí měli po většinu zápasu mírně navrch. Po první půli nám soupeř odskočil o dva góly. I přes velkou snahu se nám vyrovnat nepodařilo. Celý mančaft podal bojovný výkon, ale na kvalitního soupeře nestačil.