4.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

--

Svatá Máří Magdaléna si doma zastřílela

0

SK Svatá Maří domácí utkání s TJ Horní Vltavice. Zápas se odehrál za příznivého počasí a jeho začátek byl poměrně vyrovnaný. Pak to začalo, první gól vstřelil za domácí Stanislav Skalický a soupeře to rozhodilo. Za necelých deset minut se znova trefil hráč Stanislav Skalický a do poločasu se ještě trefil Daniel Košnař. V obraně měly hosté mezery a tak nebylo složité dávat góly.

Smutný faul

Hned na začátku druhého poločasu se trefil Jan Stejskal. Za pět minut si druhý gól připsal Daniel Košnař.Jedna smutná situace nastala, když soupeř za stavu 5:0 zfauloval jednoho z domácíh hráčů a musel být transportován do nemocnice, naštěstí je v pořádku. Do konce zápasu si připsal třetí gól opět Daniel Košnař. Rozhodčí ukončil zápas za stavu 6:0.

SK Svatá Maří Magdaléna
Adam Nerad ( fanoušek domácích ): Kluci měli od začátku převahu, byla jen otázka času, kdy se kluci dokážou prosadit.

TJ Vltava Horní Vltavice
Přikryl Václav: Dneska jsme úplně propadli. Nezbývá nám nic jiného než se soustředit na další zápasy.

R. Mucha [-] - J. Balvín [-] , P. Sýs [-] (78. M. Skalický [-] ) , F. Topka [-] , D. Kavan [-] , S. Skalický [-] , J. Stejskal [-] (63. F. Železný [-] ) , D. Košnař [-] (75. J. Kuneš [-] ) , T. Hošek [-] (70. Š. Luks [-] ) , M. Sýs [-] , T. Rod [-]

L. Svoboda [-] - L. Psotka [-] , Z. Hődl [-] , J. Jirků [-] - P. Krnák [-] , M. Szabo [-] - V. Hundsnurscher [-] - P. Vacík [-] , J. Bihari [-] , N. Vardanjan [-] , M. Falář [-]

ŽK: 31. J. Bihari .
Hráči zápasu: D. Košnař , S. Skalický .
Místo: Svatá Maří. Počet diváků: 50. Rozhodčí: TRNĚNÝ Jan - CHVÁL Vlastimil (N), POKORNÝ František (N).