6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Kunžak schytal debakl od Popelína, hosté svému soupeři nasázeli sedm branek

23

Popelínští fotbalisté začínají po mizerném startu soutěže šplhat tabulkou výš a výš. Po minulé výhře přidali další, na kunžackém trávníku doslova rozstříleli domácí tým, kterému především díky výkonu v první půli nasázeli celkem sedm branek. Domácí si svůj ortel podepsali již po třiceti minutách hry, když prohrávali už o tři branky. Předčasně ze hřiště musel odejít Karpíšek, který viděl v 57. minutě červenou kartu.

SK Popelín 1932
Pavel Šuba (hráč): Do Kunžaku jsme jeli pro první body z venku. Od začátku jsme byli lepším týmem a poločas vyhráli 6:1 a bylo po zápase. Druhý poločas už nebyl z naší strany dobrý, ale důležitý jsou body a ty zaslouženě máme.