ŠVEC Bohumil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Č. Velenice - Plavsko 1:0 (1:0) 08.04. 15:00 -
Č. Velenice - Halámky/Hranice 2:0 (0:0) 18.06. 13:30 -
Rapšach - Buk B 2:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Rapšach - Halámky/Hranice 2:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Bystřice B - St. Hlína 2:3 (2:0) 21.05. 17:00 -
Bystřice B - Peč 5:2 (3:1) 08.05. 14:00 -
Strmilov - N.Včelnice B 7:1 (3:1) 30.04. 17:00 -
Č. Velenice - Buk B 3:1 (0:1) 30.04. 13:30 -
Lodhéřov - Č. Velenice 6:0 (4:0) 23.04. 17:00 -
Peč - Kunžak 5:3 (2:0) 06.11. 14:00 -
St. Město - Třebětice B 1:2 (0:1) 23.10. 14:30 -
Lásenice - Bystřice B 7:1 (4:0) 16.10. 15:30 -
Chlum - N.Včelnice B 7:2 (6:0) 10.10. 12:00 -
Kunžak - Lásenice 5:2 (2:1) 09.10. 15:30 -
Klikov - Č. Velenice 1:0 (0:0) 02.10. 16:00 -
Kunžak - N.Včelnice B 8:2 (6:1) 25.09. 16:30 -
Č. Velenice - Rapšach 1:3 (1:1) 18.09. 16:30 -
Staňkov - Rapšach 1:2 (0:0) 04.09. 16:00 -
Kunžak - Popelín 3:2 (3:0) 14.08. 17:00 -
Strmilov - Stráž 7:2 (3:0) 10.10. 15:30 -
Buk B - Lásenice 2:1 (0:0) 04.10. 13:30 -
Novosedly - Kunžak 3:1 (2:1) 03.10. 16:00 -
Kunžak - Popelín 1:7 (1:6) 26.09. 16:30 -
Novosedly - St. Hlína 4:1 (1:1) 19.09. 16:30 -
Rapšach - Staňkov 0:0 (0:0) 12.09. 17:00 -
Staňkov - Plavsko 1:0 (1:0) 06.09. 14:00 -
Klikov - Halámky/Hranice 0:6 (0:1) 05.09. 13:30 -
St. Hlína - Strmilov 2:1 (0:1) 29.08. 17:00 -
Stráž - Bystřice B 2:1 (1:1) 23.08. 14:00 -
Lásenice - Dešná 2:5 (1:2) 02.11. 14:00 -
Suchdol B - Strmilov 2:1 (0:0) 26.10. 14:30 -
Bystřice B - Suchdol B 2:4 (2:2) 19.10. 15:30 -
Klikov - Halámky/Hranice 1:4 (0:0) 12.10. 12:30 -
N. Ves n.L. - Rapšach 5:1 (2:1) 05.10. 14:30 -
Staňkov - Halámky/Hranice 0:1 (0:0) 28.09. 16:00 -
Suchdol B - Kunžak 0:4 (0:2) 14.09. 16:30 -
St. Město - Cizkrajov 2:1 (2:0) 07.09. 17:00 -
Lásenice - Slavonice B 5:0 (2:0) 31.08. 17:00 -
Bystřice B - Popelín 3:3 (1:2) 17.08. 17:00 -
Suchdol B - St. Hlína 3:2 (1:0) 15.06. 10:30 -
Lásenice - Dešná 2:1 (1:1) 08.06. 17:00 -
Stráž - Peč 5:1 (0:1) 02.06. 16:00 -
Staňkov - Chlum 0:2 (0:2) 18.05. 17:00 -
Staňkov - Deštná 4:1 (0:0) 04.05. 17:00 -
Č. Velenice - H. Pěna 1:0 (0:0) 28.04. 14:00 -
St. Hlína - Kunžak 2:1 (1:0) 06.04. 16:30 -
Novosedly - Plavsko 4:0 (2:0) 30.03. 15:00 -
St. Hlína - N.Včelnice B 6:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
Novosedly - St. Hobzí 1:2 (0:1) 03.11. 14:00 -
Stráž - Plavsko 1:4 (1:2) 28.10. 14:30