5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Stráž rozstřílela Kunžak, Vlastimil Mikuláštík vstřelil neuvěřitelných sedm branek

21

Stráž nad Nežárkou v 5. kole Okresního přeboru přejela Kunžak vysoko 8:2. Po poločase to bylo jen 3:1, ale domácí se nezastavili a přidali dalších pět zásahů. Sedm branek zaznamenal domácí útočník Vlastimil Mikuláštík. Díky jeho one-man-show se dotáhl na čelo tabulky nejlepších střelců.

Domácí otočili nepříznivý výsledek ve svůj prospěch

Na domácí utkání proti Kunžaku se strážští muži již sešli ve větším počtu oproti minulému víkendu v Peči. Bylo to hned znát, protože jsme měli v úvodu utkání minimálně tři „tutovky“, které jsme bohužel trestuhodně zazdili. A jak bývá naším zvykem, tak z ojedinělé šance soupeře jsme v 11. minutě inkasovali my. Za hosty se prosadil Tomáš Mašek. Ovšem ve 21. minutě po krásné akci kdy Daniel Přílepek nejdříve našel svou přihrávkou Dědiče a ten zatáhnul míč za obranu a předložil přihrávku zpět Přílepkovi, ten ovšem geniálním postrčením na místo střely vyzval ke skórování Vlastimila Mikuláštíka a ten se nemýlil. Skóre 1:1. Od té chvíle byl na hřišti již jen tým Stráže, který zakládal jednu akci za druhou a do poločasu se postupně trefili Jaroslav Dědič s Vlastimilem Mikuláštíkem. A tak poločasové skóre bylo 3:1 ve prospěch domácích.

Pohodlná výhra domácího mančaftu

Druhý poločas jsme opět začali svižně. Vlastimil Mikuláštík za dvanáct minut přidal další tři branky a tak světelná tabule ukazovala v 57. minutě skóre 6:1. Ovšem v 62. minutě se podařilo skórovat soupeři. A to po rohovém kopu, kdy se prosadil krásně trefenou hlavou nestárnoucí Karel Winkler. To bylo ale vše co soupeř předvedl. A naopak jsme přidali ještě dvě branky my – jmenovitě opět Mikuláštík, který by ten den dal gól snad i ze střídačky. Jsme rádi, že jsme ukázali, že umíme hrát fotbal. Obzvláště poté, co nás po minulém zápase odepisovali naši sokové z Peče v jejich pozápasovém referátu na fotbalunas.cz. Na toto lze v tuto chvíli reagovat snad jen rčením … „karma je zdarma“, protože jak jistě všichni vědí, tak v Popelíně je zase tamní hráči poslali opět na zem.

Zdroj: Facebook TJ Sokol Stráž nad Nežárkou