8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2020-2021

Bohdalov nestačil na Velký Beranov

29

Hosté nechali zapomenout na debakl s FŠ Třebíč a vezou tři body z Bohdalova.

Po půli nerozhodně

Hosté šli do vedení po přesné hlavičce Havlína, na kterou v 7. minutě zápasu nedosáhl domácí brankář Velín - 0:1. Domácí srovnali z přímého volného kopu díky Koukkalovi, který rozvlnil síť za Procházkou - 1:1. Byly to však jediné šance na obou stranách v prvním poločase, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Ve druhé půli se domácí snažili vstřelit branku, ale přes výbornou defenzivu hostů se nedostali. Rozhodnutí přišlo čtvrt hodiny před koncem, když Eliáš dostal nadvakrát míč do brány - 1:2. Hned vzápětí běželi tři hráči velkého Beranova sami na branku a Havlín pohodlně skóroval - 1:3. Domácí už se do žádné šance nedostali a utkání nezdramatizovali.

Sokol Bohdalov
Roman Velín (brankář): Utkání jsme opět nezvládli, nedostáváme se do šancí a vzadu soupeři darujeme góly. Ale na každého někdy přijde krize, tak věřím, že se to zase otočí, ale musíme chtít víc.

R. Velín [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , P. Fabík [-] (84. V. Novák [-] ) - M. Krčál [-] (60. V. Švoma [-] ) , F. Boháček [-] , J. Večeřa [-] - J. Švoma [-] (70. V. Pokorný [-] ) - V. Koukal [-] , P. Neuman [-] , A. Neuman [-]