5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

34

Šumavan se veze na vlně, v Nové Vsi ukázal, že jeho hráči si věří a dokážou proměnit takřka vše.

TJ Nová Ves u ČB
Martin Bartizal (brankář): Výsledek vypadá jednoznačně, ale dění na hřišti tomu úplně neodpovídalo. Začátek zápasu jsme zaspali a brzo prohrávali, ale poté jsme soupeře drželi na jeho polovině a vytvořili si několik dobrých šancí, které jsme tradičně neproměnili. Vimperk už v první půli naši branku neohrozil. Vstup do druhé půle nám taky celkem vyšel a povedlo se nám srovnat, když Novasův roh si brankář srazil do sítě. Místo toho, abychom soupeře dorazili, stal se pravý opak. Vimperk se osmělil a dal nám lekci z produktivity. Co útok, to gól. Dneska, kdyby místo mě postavili do brány popelnici, tak by to bylo stejný. Posledních 20 minut byl z naší strany trochu chaos a marná snaha něco s výsledkem udělat. Bohužel předvedená hra nám nebyla k ničemu. Fotbal se hraje na góly a těch my dali málo. Gratulace do Vimperku.

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Vimperk): Na malém hřišti to byl první poločas víc boj než pohledný fotbal. Nám se povedl vstup a brzo jsme se ujali vedení 1:0 Petrem Vondráškem. Domácí se nás snažili dostat pod tlak nakopáváním dlouhých míčů. S tím jsme si ale po celý zápas až na pár výjimek dokázali poradit. Tak jak se povedl vstup do zápasu, se nepovedl do druhé půlky a domácí brzy vyrovnali na 1:1. Nás to ale naštěstí nakoplo a brzy jsme si vzali vedení zpět. Dva krásné góly dal Tomáš Koloušek a na 4:1 přidal Pavel Friš. Jsem moc rad, že jsme uspěli za tři body a teď se musíme připravit na další sobotu, kdy nás čeká pro nás další nepříliš oblíbený soupeř ze Semic.

M. Bartizal [-] - M. Žoček [-] , D. Pech [-] (79. M. Vrábek [-] ) , P. Graman [-] - T. Novák [-] , V. Neumann ml. [-] - Z. Holý [-] , P. Boháč [-] , E. Janeček [-] - J. Jiránek [-] (73. D. Seethaler [-] ) , R. Šulčík [-]

J. Vlk [-] - T. Koloušek [-] (79. V. Pankratz [-] ) , M. Šíp [-] , O. Rod [-] , J. Čech [-] , J. Pospíchal [-] , O. Málek [-] (85. L. Sýs [-] ) , P. Friš [-] (88. M. Schettini [-] ) , M. Uhlík [-] , P. Vondrášek [-] (40. L. Vintr [-] ) , M. Sedláček [-]

ŽK: 34. P. Graman , 39. V. Neumann ml. , 71. D. Pech , 71. E. Janeček - 41. T. Koloušek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Vítek Miroslav - JAROLÍM Jiří, ŠŤASTNÝ Petr.