--

--

Havlíčkův Brod si poradil s Břeclaví

10

Domácí měli o minulém víkendu volno. Teď si díky dvěma brankám v rychlém sledu proadili s Břeclaví.

Domácí po půli vedli

Domácí od začátku lépe kombinovali. Hosté spoléhali na rychlé brejky, ale z branek se v prvním poločase radoval jen hráči domácího celku. Ve 33. minutě utekl hostům po levé strabě Bajer a centrem našel Žilu, který v těžké pozici dostal míč do sítě hostující brány - 1:0 O čtyři minuty později to s domácími vypadalo ještě lépe. Herman na hranici velkého vápna vyfasoval žlutou kartu po faulu na Kučeru, ten se sám postavil k exekuci přímého volného kopu a povedenou střelou na zadní tyč nedal Krkošekovi šanci - 2:0. Hosté poté byli rádi, že jdou do kabin pouze s dvougólovým mankem.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce se opakoval scénář z prvního poločasu, kdy domácí umě drželi míč a hosté se snažili o rychlé brejky. Poslední branka padla v samém závěru utkání. V 89. minutě zakombinovali Štědrý s Pecou a druhý jmenovaný našel před odkrytou brankou Žilu, který vstřelil druhou branku v utkání - 3:0.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Josef Soural (trenér): Břeclav se zvedá a i u nás podala velmi dobrý výkon. Pro soupeře je výsledek dost krutý. My jsme vyhráli díky lepší produktivitě. Herně byli hosté možná i lepším týmem.

J. Kubát [-] - J. Pabousek [-] , R. Turek [-] , P. Malimánek [-] , O. Štědrý [-] - J. Henek [-] (78. J. Peca [-] ) , J. Kučera [-] - J. Žíla [-] (90. P. Karlík [-] ) , J. Bajer [-] (90. D. Málek [-] ) , D. Fikar [-] (86. L. Dočkal [-] ) , M. Šilhart [-] (78. T. Karlík [-] )